1 kadın erkek sadece dost ?

yakın arkadasım hatta en yakın arkadasım seninle tanıştıgımızın 2 günü ruh ikizi olabilirmiyiz diye düşündüm dedi :( birbirimizle herseyimizi konusuyoduk :( neden 1 erkekle 1 bayan sadece yakın arkadas olamıyor veya olabilirmi ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın bir erkek önce dost olur sonra tost olur ...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Olabilirler ama bu konularda kizlar daha arkadas olabiliyo cogu erkegin dusunceleri farklidir Ben olurum arkadas ama ilerinin ne gosterecegi bilinmez.Senin sorundan cok gordum ama kizlar genelde sonunda birden hoslanmaya basliyolar cocukta elden ucmus oluyo sende bence hislerinden emin ol gercekten o cocuk senin icin ne ifade ediyo iyice bir dusun.

0|0
    0|0
  • Kim demiş olamıyor diye çokta güzel oluyor olamıyor diyenlerin niyetleri bozuktur.

0|0
    0|0
  • olmuyor kardeşim olmuyor. eninde sonunda kendinizi yatakta buluveriyorsunuz.

1|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın ama herşeyi konusmaya girince konu baska yerlerede gidiyor yaşadım biliyorum insanlar tutamıyor kendini... sonucta biri kız biri erkek merak edilen konu çok...

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep seks yüzünden

0|0
    0|0
  • bu günlük dost diye adlandırır " ne demekse" ileride çıkıyoruz , sevgili, dalga gibi isimler takılabilir...

daha sonra ne der bilemiyoruz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • olamaz zor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• taraflardan biri illa oyunbozanlık yapıyor maalesef

1|0
    0|0
  • belki sadece dostluktan bahsetmiştir.benim de ruh ikizim olduğunu düşündüğüm biri var ama sadece arkadaşım olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • gayette güzel oluyor valla.

0|0
    0|0
  • inan bu yuzden hiç erkek arkadasım yok. gercekten güvendiğim insana arkadasım diyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...