Onur KIVRAK Galatasaray'da .. Yorumunuz Nedir ?

Bu sezon bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, önümüzdeki sezon Avrupa'da başarıya şartlandı. Bunun için güçlü bir kadro kurmak isteyen Sarı Kırmızılı takım, Muslera'nın takımdan ayrılma ihtimaline karşı da önlemini aldı.

ONUR KIVRAK GALATASARAY'DA

Türkiye'nin en başarılı kalecilerinden biri olarak gösterilen Onur Kıvrak ile uzun süredir ilgilenen Galatasaray'ın bu transferi bitirdiği öğrenildi. Başarılı eldivenin de Bordo Mavili ekibin ikna çabalarına rağmen Galatasaray ile el sıkışıtığı gelen bilgiler arasında.

1461 KALECİSİNE GÜN DOĞDU

Onur Kıvrak'ın Galatasaray'a gitmesi durumunda Trabzonspor'da Tolga Zengin 1. kaleci olacak. Yedeğe ise 1461 Trabzon'da sezonu 41 karşılaşma oynayarak kapatan, sergilediği performansla beğeni toplayan Fatih Öztürk çekilecek.

ONUR 6. İSİM OLACAK

Galatasaray daha önce Trabzonspor'dan 5 ismi kadrosuna kattı. Bu isimler; Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Ceyhun Gülselam, Engin Baytar ve Umut Bulut

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• resmi imza yok henüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dün gece Alper ile anlaşma yapıldığı söyleniyo ne kadar doğru bilemicem..

Bu habere de inanmıyorum resmen kulüp açıklama yapana kadar...

0|3
    0|0
    • transfer döneminde böyle çok haber oluyor resmi açıklamaları beklemek en iyisi.

• Muslera gitmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben duymadım böle bişe ama gelirse eğer benim bğndiğim bir kaleci faydalı olur ama musleranın gitmesi taraftarı değilim yedeği olsun en azından :)

0|0
    0|0
  • iyi bir yedek olabilir gelirse.

Muslera kalacak çünkü

0|0
    0|0
  • muslera gelecek sezon için takımdan ayrılma olasılığı olsaydı alacaktım ama muslera bir yere gitmiyor

0|0
    0|0
  • Daha net birşey yok ayrıca Muslera gitmeyecek en az 1 yıl daha bizle

0|0
    0|0
  • Trabzon Bizim Pilot Takımımız mı Nedir Yahu :D

0|2
    0|0
  • henüz resmileşmediği için bişey diyemem ama olursa çok iyi olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...