Vuvut gelistirme senede bir hafta ara vermelimiyim?

uc senedir bu sporu yapiyorum acemliler degilde anlayanlar deneyimli olanlar.. bir senedir ara vermeksizin aksatmaksizin her antreman gunundr yaptim bir hafta ara vermelimiyim dinlense iyi olur mu ki ihtiyaci varki vucudun buna

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• İhtiyacı varsa şu an tam verimi alamıyosun zaten tüm vücut geliştirmeciler belli bir xaman belitler o zamana kadar diyeti ve sporu belli derecede arttırarar yaparşar ama o belirli zamandan sonra ara vermek gerekir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yani, bulk olurken hafifletirler zaten genelde, sürekli yüklenmen zaten faydalı da doğru da değil. Ben yaz sıcakları, düğünler, iş değiştirme temposu derken iyice azalttım, haftada iki gün çok hafif yapıyorum, temel şeyler sadece, çok da problem olmuyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir de zaten sürekli aynı programı uyguluyorsan çok faydalı olmaz. Değişim iyidir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir hafta vermenin zarari olmaz ama yarari da olmaz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• elbetteki vermelisin ara... vücudun dinlenmeye ihtiyacı vardır herzmaan toparlanma süreci bu işte çok çok öenmlidir.. uykun duzenlı olmalı enaz 8 saat ve senede 3-4 hafta ara vermek gereklidir.

0|0
    0|0
  • Hacı okuduğum bir makalede 6-8 aydan sonra 2 hafta ara verin diyordu vücut alışkanlığını atsın diye gelişim hızlanırmış

0|0
    0|0
  • Deolad yap bir araştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...