Kapat

Balık burcu bayanlarını nasıl tanırsınız?

balık burcu bayanlarını nasıl tanırsınız? hiç öyle bir sevgiliniz oldu mu, olduysa nasıldı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal, neşeli girdiği ortamda çabuk kabul gören ve sevilen simaların başında gelen, cana yakın, sevecen, dost canlısı, iyi niyetli, merhametli, en önemlisi altıncı hisside kuvvetlidir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Sessiz sakindir balık kadını. Romantizm doludur. Duygusaldır balık. Mutfak işlerini sever. Kendi istedigi işi yapmalı. Eğer istemediği ya da içinden gelmeyen bir işle uğraşırsa tembellik yapar.

1|0
    0|0
  • Dengesiz, takıntılı (saplantılı), duygusuz (aslında duygusal görünür ama içinde duygusuzdur, ruhsuzdur), hayalperest (ayakları hiç yere basmaz bunların), acımasız ve bencildirler. teşhirciliği severler, genellikle çoğu güzel olur (çeker sizi bir şekilde). sevgililerine sözde sadıktırlar, eğer aşık olurlarsa arkalarına bakmadan, umursamadan aldatabilirler . asla ipleriyle kuyuya inilmemesi gereken kadınlardır.

Ama gel gör ki bir balık erkeği olarak hep balık kadınlarından hoşlanmışımdır . Buna da bir türlü anlam veremedim , veremiyorum

0|0
    0|0
    • insan hoşlandığı kişileri dengesiz, saplantılı gibi sözlerle yaftalamaz... ve kişilik farklıdır, karakter farklı...

• demekki herkes göreceli görür...

• aynen :) sen benim gibi olmaz zaten . Güzel gör daima

• İlk burcunu sorar sonra kendisini tanıtmasını isterim.

1|0
    0|0
  • hafızaları zayıftır ve denızı severler tatlı tuzlu farketmez!

0|0
    1|0
    • ben balığın özelliğini değil, burcun özelliğini sordum. balık burcunun çok zeki olduğunu herkes bilir

• Özgürlüğüne düşkündür, üzerine gelmek, bunaltmak ve ısrar etmek ona yapılmaması gereken şeylerdir. çocuksudurlar, para konusunda savurgandırlar, disiplini sevmez, yani benim tanıdıklarım öyle...

• yanı bu saydıkların yarı dogru ama herkes ozgurlugune duskundur genel bır sey bence !

• balık burcu romantik sevecen kararsız hayalci sevecen sıcak kanlı

1|0
    0|0
  • senin işinde zor buçlar la sürdürüyosun hayatını belli ki !

0|0
    2|0
    • ne alaka?

• alaka şu buçlar uydurma ! bunu bilim dünyası söylüyor ! sende buçlara göre hareket ediyosun

• sevgililerimin hiçbirinin burcunu hatırlamıyorum. Burca bakarak seçme yapmadım hiç.

0|0
    0|0
    • bende burca bakarak seçim yaptın mı diye sormuyorum ...

• iyi madem..

• peki madem.. :)

• Ben de balık burcuyum ama hiç ilgilenmem leğen burcu varmış çok iyi karakterde ama napcan işte ilgilenmiom :D

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Tek kelimeyle söylerim ki çok var etrafımda bu ayda doğan kadınlar; hepsi de sinsi.

Duygularını demogoji için kullanıyorlar.

Kendilerini acındırmak için ve çok yapmacıklar.

0|0
    0|0
  • bunun cvbını bende çok merk ediorm :)

0|0
    0|0
  • Ben senin gibi balık görmedim çok sertsin maşallah :D

0|0
    0|0
  • ben balık burcuyum ama tabi soru bana değil o ayrı fakat kendimi tanıyorum kendimi tanıtaym o yüzden genellikle beni çok hayalci görürler duygusallığımı asla göstermem ama içimde fırtınalar kopar etrafımdakiler bazen tas kalpli misin bile derler etrafımdaki beni tanıyanlar iş sevmeyen tembel olarak söylerler beni genelde cabuk kanarım sevgi ilgi gördümmü aşık olurum arkdslarım cok saf oldgmu bırakmamı söylesede bir erkegi yinede bırakamam o yüzden takıntılı görürler altıncı hissim çok kuvvetli genelde kahve falı için aranan tipim fal baktırırlar

1|0
    0|0
    • canım ya aynı ben :) ama tembel değiliz biliyo musun sadece sevdiğimiz işi yaparız :)

• aynen canım sevdiğimiz işi yaparz bir kac işe girdim çıktım sevemedim yani olmadı ısınamadım beni işten atıyorlr sandı ailem halbuki bilseler ben ısınamadım işe :) sabah gitcem saat beste dönmeliyim masa bası olmalı

• mal tanırız.

1|0
    4|0
    • yanlış tanımışsın şekerim. şimdi yollan hadi

Yükleniyor...