İnsanların karakterini anlamak !

bir insanın karakterini nasıl çözersiniz ? ve ilkkez tanıştığınız birinin hangi sözlerinden o konuda yetersiz ve yalan söylediğini anlarsınız ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir zaman anlayamazsın

0|0
    0|0
    • öyle bir anlarsın ki ben şükür çözdüm olayı merak ettim için srodum bu soruyu benim fark ettiğimi eden oldumu diye pek eden olmamış... kimseninde umrudna değil bu konular herkez ya magazin ya cinsellik konularına meilli yazık

• Ben öz babasından taciz gören kişiler tanıdım. Hayatı öğrenememişsin. İnsan kendını belli eder mutlaka ama içini bilemezsin. Senın bildiğini herkes biliyor meraklanma

• ne bilidğimi nerden biliyosun da gelmiş çok bilmiş havalarındasın bırakın bu ayakları beni hiç yanıltmadı demekki örendiğim şey doğru !

Kızlar Ne Diyor 2

• bir insanı ilk bıraktıgı izlenime güvenmem mutlaka vakit geçiririm. ilk görüşte gözünden tanırım diyenleri kınarım.

0|0
    0|0
    • ben sözlerine çok dikkat ederim ve o an ki el hareketlerine beni hiç yanıltmadı asıl püf noktası sonra açıklıcam :)

• püf noktası yoktur. kınıyorum seni.

• hmmm..bu şakk! diye pek mümkün olmuyor.burada bile karakterini çözdüğüm insanlar var.biraz tutarlılıkla ilgili bir durum aslında.eğer yüz yüze görüşüyorsam ve hareket,sözler o an için kesin bir his oluşturuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ilk beden dilinden sonra konuşmalarından verdiği tepkilerden ve düşünceleriyle değerlendiririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...