Burak Yılmaz mı? Teofanis Gekas mı?

Evet arkadaşlar sizce hangisi Burak Yılmaz mı? Teofanis Gekas mı?

• Burak Yılmaz
    55% (6)39% (7)45% (13)Oy Ver
  • Teofanis Gekas
    45% (5)61% (11)55% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• gekas dedim

0|2
    1|3
  • Gekas harika bir oyuncu çok beğeniyorum onu..

Akhisar gibi bir takımda böyle başaralı olması normal.. CL de bu kadar başarılı olabilir mi..

Tabi ki Burak Yılmaz..

0|2
    0|1
  • Kim bunlar

1|0
    0|0
  • Burak Yılmaz +1

0|2
    0|0
  • Gekas gekas

0|1
    0|1
  • burak yaa

0|2
    0|1
  • Gekas çok iyi oyuncu. Ben Galatasaraylı olarak Yılmaz dedim.

0|1
    0|1
  • Burak Yılmaz evet evettt

0|0
    0|0
  • Buraakkkk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Burak Yılmaz tabiki Şampiyonlar liginde 8 gol Türkiyede 2 sezon üst üste gol kralı olmak Kolay değil

1|5
    0|2
  • Bir Galatasaraylı olarak Gekas'ı da takdir ediyorum, attığı gollerle Akhisar'ın kümede kalmasında en büyük pay sahibi oyuncu ama Burak'ın yaptığı işler daha önemli, Süper Lig'in gol kralı, Şampiyonlar Ligi'nde de takımı çeyrek finale taşıyan oyuncu. R.Madrid maçındaki haksız kırmızı kartı olmasaydı muhtemelen Şampiyonlar Ligi'nin de gol kralı o olacaktı.

0|2
    0|0
  • 2 sene üst üste anadolu takımlarında bu kadar kritik gol atmak çok zor.Gekas

1|2
    1|5
  • zor bir soru, gerçekten çok zor bir soru

keşke O oynama şansı da sunsaydın :)

0|1
    0|1
  • hangi oyuncunun daha iyi oldugunu kariyerleri gösterir..herkes cml ligindekı burak ı baz alıyor fakat unutulmamalı ki gekas milli takımıda hep taşıyan isimlerden biri..buyuk takımda herkes oynar ama akhısar gıbı takımda herkes öyle başarılı olamaz.GEKAS diyorum

0|0
    0|1
    • arada ki farkı unutuyorsun 5 yaş gibi büyük bir rakam burakında bunları yapmayacağı ne malum?

• şimdi ki zaman değil genel anlamda sorulmuş bir soru şimdi ki zaman oslaydı başına bu yıl diye bir cümle eklerdim bence burak orta sırada bir alman takımında görmektense gekas ı büyük takımda görmek lazım nice anadolunun yıldızı büyüklerde harcandı sonuç olarak

• 5 yas var ue bunu yapamıcagı ne malum ddın.ben sımdıkı durumuna bakıyorum ılersıne dgl

• Buragı görünce tepem atıyo mk :D

0|1
    0|1
  • İkiside Kral.

0|2
    0|0
  • tabikide Gekas. bir galatasaraylı olmama rağmen.

0|1
    1|3
  • Burak Yılmaz

0|2
    0|2
  • Theofanis GEKAS

0|0
    0|1
  • Teofanis Gekas adam yunan munan sevmem pek ama ıyı oynuyo

0|0
    0|1
Yükleniyor...