Kum torbası asmak?

Cok onceden bir kum torbasi almistim stres atmak icin. Gerek usengeclik gerek annemin tavani indirirsin demesi😀, en çokta bu konu (nasil asacagim, dedikleri gibi tavani indirirmiyim?) hakkinda bilgim olmamasindan dolayi hala asamadim. Bugun sinavdan sonra baya bir fitil oldum. Yani bu zamazingoyu duvara asicam. Merak ettiklerim ;
-Duvara aski aparatindan alip o şekildemi asayim?
-Çelik dubelle yapanlar varmiş. Dubelle tavana mi asayim?
-Duvara aski aparatinda sanirim yaninda kullanmam gereken dubeli vidayi gonderirler. Ama tavana asarken kullanmam gereken dubeli ve buyuklugunu bilmiyorum.
Yardimci olabilecek arkadaslar varsa cok iyi olur. Teşekkurler.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Metrik 10 celik dubeli aliyorsun uygun capta delip asiyorsun olay bu 200 kg bile ceker

0|0
    0|0
    • 3ay

Uste cok ses gidermi? Şimdi yaparim sikayete gelirler papaz olmayalim.

• 3ay

Aynen mk bile koyasin torbanin hadi kolay gelsin sana

• 3ay

Eyvallah. Koca tavanda demire denk geldim. Biraz caprazini delicem simdi😀

Kızlar Ne Diyor 1

• sn ski aparatini flan fil verirler zaten tkarsinda apartmanda yasiyosan sikinti cikabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Sana aski aparatini falan filan verirler takarsinda**. O nasil bir klavyedir ya hic birseye basmamis

• 3ay

Oyle prof calismicam ama gelisi guzelde calismicam. Tekme olmazsa olmaz 😀. ev 10 yillik. sen sporcumusun

• 3ay

Ne diyorsun tavana mi duvara mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• Tavan inmez. ama duvara monte etmek daha sağlıklı.

0|0
    0|0
  • Tavana as ascaksan..

ya da ayakli kum torbası alcaktin en iyisi o aslinda

0|0
    0|0
    • 3ay

Tavana asmayi dusundum bende. Ama bazi yorumlarda okudugum kadariyla ust kata cok ses gidiyormus. Kimseyle papaz olmak istemiyorum. Gidiyormu acaba var mı bir bilgin. ya da ben tavanada dubel cakayim duvarada aparat alayim. Hangisi olursa. Tavana asmak icin hangi dubelden almam lazim

• Aparat saglikli

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen astinmi abi. Astiysan bir sknti cikardimi?

• 3ay

Peki aparati asacagim yer farkedermi? Kolona ya da kirise as demisler tugla skinti cikarabilirmis. Bide neresi kiris neresi kolon onuda bilmiyorum :)

• 3ay

Valla bizimki bildiğin tavana asılıydı :)

Yükleniyor...