Aklınıza gelip çözemediğiniz dini sorular

Aklınıza gelip cevaplayamadığınız islamı sorular varmı? Anlatın ki belki cevap buluruz, belkide bizde faydalanırız :))

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bu şeyhler neden var? neden ilah gibi tapılır? etekleri öpülür? kapılarında günlerce yatılır?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok varda burada sormayayım

0|0
    0|0
  • sadece 1 tane soru var. O da bende kalsın. Burda sorulmaz

0|0
    0|0
  • İslami sorular yok.

0|0
    0|0
  • Allah kendini nasıl yarattı neden göremiyoruz?

0|0
    0|0
  • Acaba mesajlaşmak günah mı. . Pantalon giymek günah diyorlar neden. Çalışırken başımızı açmak zorundayız bunun günahının devlete gittiğini söylüyorlar tabi ben inanmıyorum ama aslı nedir acaba kazandığım para gerçekten haram mıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• "ey iman edenler, öldürülenler hakkında size kısas yazıldı (farz kılındı). özgüre karşı özgür, köleye karşı köle ve dişiye karşı dişi. fakat kimin (hangi katilin) lehine, onun (maktulün) kardeşi (varisi veya velisi) tarafından bağışlanırsa, artık (yapılması gereken) örfe uymak (ve) ona (maktulün varis veya velisine) güzellikle (diyet) ödemektir. bu, rabbinizden bir hafifletme ve bir rahmettir 178 .ayet bu ayetı cozemıyorum

0|1
    0|0
  • Allah gerçekten varsa neden kendini göstermiyor? Cebrail, Mikail gibi melekleri ile neden gücünün varlığını açıklamıyor? Kendinin sevilmesini ve ibadet edilmesini istiyorsa kendini ispat etmesi lazım değil mi?

Dünyada binlerce din var ve bir çok semavi din var. Bu dinlerin gerçek olup olmadığını nasıl anlayıp seçim yapabiliyoruz? Aslında seçim değil, geleneği devam ettiriyoruz. İslam devletlerinde de baskıcı bir rejim ile islam zihinlere kazınıyor.

Neden islam devletleri bu kadar yobaz? Sanata falan kendini soyutlamış vaziyette yaşıyor? Neden dünyanın en büyük teröristleri müslümanlardan çıkıyor?

0|0
    0|0
  • kölelik neden kaldırılmadı? kimse bana kalktı demesin, teşvik edildi sadece, şeytan diyo git gez dünyayı kapat bir kaçını eve nasıl olsa mübah...

0|1
    0|0
  • Okulun kitapların öğretemediğini hayat eze eze öğretir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...