Adamın yerinde olsaydınız siz de öyle yapar mıydınız?

Geçenlerde izlediğim bir kısa filmi sizinle de paylaşmak istedim. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. :)

link

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Irkçılık ve her ırkın kendini yok etme sebebidir

kadının yaptıgı söyledigi sözler bir türk dünyaya bedeldir sözünün yanında hic birşeydir

kürtte burada bunu yaşıyor komşu kürt istenmiyor kürtçe konuşanı linç ediyorlar pek fark yok

anadilde egitim ülkeyi böler diyen birinin gidip almanyada türkler için ana dilde egitimin insanı hak oldugunu almanların faşistlik yaptıgını söyledigini görüyorum acaba o kişiler hangi marka AYRAN'dan içmiştide böyle bir acıklama yapmıştı...

eger sen almanyada ezilen türk amerikada dışlanan zenci türkiyede yok sayılan kürt olmazsan başka yerdede seni ezerler kural bu herkez eşittir bir türk dünyaya bedel degildir dememelisin...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Özellikle berlinde çekilmesi. 93 Te çekilmesine karısıklık siyah beyaz olarak yayınlanması ırkcılıga karsı insanın renginin önemi yok.Ve dha nice mesjlar ve filmin adı Schwarzfahrer Yani almanncada hem biletsiz kaçak yolcu hemde Siyah yolcu anlamına gelir bu bile yazaın mantıgının bir göstergesi.

1|0
    0|1
  • motor korkutur beni binmezdim:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ohh iyiki yutmuş bende olsam bende yutardım ve ırkcılıgın bu kadar siz insan bile degilsiniz derdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...