KOL BÖLGESİ EGZERSİZLERİ?

Arkadaşlar 178 boyunda 68 kiloyum öyle kendi çapımda spor yapıyorum, dışarı koşuya çıkıyorum maddi durumum çok elverişli olmadığından spor salonuna yazılamadım bu sene, fakat bunlar üst bölgenin sıkılaşmasına yardımcı olmuyor. Tavsiye edebileceğiniz kol egzersizleri var mı?

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Su şişesi ile çalışabilirsin. Kaldırabileceğin ağırlıkta 2 tane al, onlarla indir kaldır yap. Sonra bir tanesini 2 elinle kapağının oradan tut, şişe kökü ensene değecek şekilde yukarıda tut. Sonra kaldır, yeniden eski pozisyona getir. İlki ön, ikincisi arka kol egzersizidir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Youtube'a "arms workout for women" yaz. Gayet işe yarıyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mekik

1|0
    0|0
  • bir çift dambıl size yeterli olacaktır.. sabit ağırlıklı olmasın serbest olsun kı ilerde ağırlıgı arttırabilseniz.. biceps ve triceps çalışmalısınız

0|0
    0|0
  • dıyete gır kesınlıle proteın agırlıklı beslen spor salonuna gıtmıyosan ıkı tane dumbel al yana egılme yap yanlar ıcın ve otur elınde agırlık tut crunch ve mekık yap mekık cekerken hafıf twıs at yana dogru yanlar calıssın koşu ıp atlama bısıklet bunlarıda yap 45 dk obol su tuket yesıl cay ıc sabahları sekerısz kahve ıle gune basşla

0|0
    0|0
  • Kilon ideal bence

0|0
    0|0
  • Şınav barfiks çok da güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Dambil alıp çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0