Kaçan kovalanır konusunda akıl danışmak istedim...

ilişkilerde göster verme, vur kaç vs gibi tanımlar var ve sonunda bunu yapan insanların en değerli olduklarını dolayısıyla da kaçanın kovalandığını biliyorsunuz.. şu an durumum öyle olmalı değerimin anlaşılması için. sizce ne yapayım, ayrılığın eşiğinden döndük ve biraz arkadaş gibi takılalım;sevgiliyiz gene ama yavaş yavaş oluşsun bir şeyler dedik. bu süre zarfında geçmiştekinden daha değerli olmak istiyorum neler önerirsiniz...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu devirde onu yaoan hatun çok var bende üstüne düşüp düşüp bir anda tamamen bırakıyorum çok canları yanıyo.. ağırdanda satıcaksan tripte atıcaksan herşeyin bir sınırı var b*kunu çıkarırsan sonra aa hiç kimse benimle ilgilenmiyo sen ilgisizleştin der bir başına kalırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beni hep kovalayan yakaladı. .. kaçmak isteyen kacsin gitsin herkesin bir gururu var

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır ama kovalayanı bıktırmayacak fazla naz aşık usandırır

0|0
    0|0
    • dengeyi tutturamadım valla.. ben kovaladım o kaçtı şimdiye dek, o yüzden sorun çıkmıştı zaten

• yo ben kovalamam valla :D

0|0
    0|0
  • fazla naz aşık usandırır, unutmayalım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben çok denedim ama olmuo ilk zmn naslsam aynıym bazen ağırdan satmak istiosun ama kalbndeki duygulara yenik düşüosun

0|0
    0|0
    • aynen ya o duyguları yenmem lazım :(

• :)

• :) ben de söylüyorum ama söylemiycem bundan sonra saklıycam

Yükleniyor...