Başınızdan geçen en komik olayıınız neydi ?

eveet benim en komik anım neydi arkadaşlarr özamanlar daha sanırım ortaokula gidiyordum ve ilk kez kızlarla okuldan kaçalım dedik ve ben çok sakardım özamanlar herneyse wc de saklanıorduk alan herşey güzel öğretmenler derse girdi ve sadece tek bir nbetçi öğretmen var oda bir ara yok oldu kızlar yavaş yavaş gidior benimde salak kafam önümdeki bütün temzlik malzemelrnı yere devrdim cmsr suyumu dersiin artık mahvoldu bir güzelde yakalandık azar yedik hala gülerim o olaya :D tabi daha birşuru var ama bu yeterli uzun oldu :)) hadi sizde böyle komik olaylarınızı yazın eğlenelim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiç komik değilmiş.Bende Cem yılmaz'ın yahşi batı dizisinin setinde gitmiştim.Kamera motor dedi cem yılmazın yanında 4 tane çoçuk var.Cem yılmz da işte bunu sev bunu sev hepsini sev çoçukları filan yapıyo güler yüzlü.Adam kestik dedi Cem yılmaz. Dağılan :D Tabi espiri amaçlı soyledi

0|0
    0|0
  • ben tatlıcıda çalışıyordum tatlıya şerbet koyuyoruduk .şerbet kazanını bir şişeye boşaltmıştım sonra şişe elimden kaydı yere düştü benim üstüm başım komple şerbet olmuştu ..olay baya komik olmuştu

0|0
    0|0
  • ben anlatmasam rezil olurum:D

0|0
    0|0
  • Lokantaya gittim masaya oturdum garson geldi, ne alırdınız diye sordu

ben 1,5 kilo pirzola dedim garson gitti, 3 kişi daha gelecekti onlarda geldi, garson birdaha geldi, beyefendi başka birşey alırmısınız dedi .. hayır dedim, 5 dk. sonra bir salata bir bardak bir su bir porsiyonda pirzola, herhalde dedim tatımlık olarak getirdiler, ama 1 bardak 4 kişi hepimiz bir bardaktan su içmeyeceğiz ..neyse gelen pirzolayı yedik bekliyoruz gelen bir şey yok dayanamadım bizim sipariş pişmedi mi diye sordum adam bana baktı ve kahkahayı bastı, sonradan anlatıldıki bir kişilik sipariş almış onlarda bize bakıyorlar 4 kişi bir kişilikmi yemek yiyorlar diye...:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çalıştığım yerde kutuların üstüne düşmüştüm hemde müşterilerin gözünün önünde :D ve o kadar dar bir yerdi ki oradan çıkmam daha büyük bir trajediydi :D

1|0
    0|0
    • hahhah guldurdun beni benımde basıma gelmisti :)))

• :D :D sonrasında ne yaptın ben onu merak ediyorum

• napcam gttm topladım abla geldı bz yprz hnm efendi felan bn de azda olsa yrdm ettım utnc verııci yanıı dolu ınsan vardi :)) annem ble guldu bayagi

• hayatımız komdi amk ya

1|0
    0|0
  • 45 km lik yolu yürümek.

0|0
    0|0
    • paramız 10 lira vardı yemek yesek 5 liraya 5 liraya da eve dönsek şehir içi ulaşıma binemeyiz onlarda 3 4 liradır diye düşünüp 50 kuruşluk minibüslere binmedik dönüşte fiyatının 50 kuruş oldugunu ögrenince ağlayacaktık :D

• vahim durum :)))

• birkeresinde topuklu ayakkabılarla dışarı çıktım neyse yavaş yavaş gidiyorum çarşının tam ortasında tramvayın raylarına takıldı ayakkabım çıktı herkes bana bakıyo :DD: rezil oldum ya giydim yürüyom bu sefer diğer ayakkabım çıktı adam geldi bana bişeyin var mıdiyor koluma girdi çay içelim ne dersin diyor bana sdkjlnksfdnd bende yok saol benim işim var gitmeliyim dedim gittim. giderkende çocuğun teki yanıma geldi hanfendi zor yürüyosunuz size ayakkabı alayımmı dedi . bende yedek ayakkabım var zteşkr ederm dedim gittim alışveriş merkezine wcye yedek ayakkabımı çıkarttım giydim iyiki yedek ayakkabı taşıdım yoksa yalınayak gelirdim eve dönüşte :DDD

0|0
    0|0
    • sende onla cıkmasaydın tatlim :)) zor bir durum sahsen iyiki almıssın yedek ayakkabi

• bidaha giyermiyim hiç topuklu asla spor ayakkabı gibisi yok ne eziyet çekcem güzel görünmek için :))

• :)))) ben severım topuklu ama bazıları gibide sreklı asalak gibi giymem :))

Yükleniyor...