Galatasaray & trabzonspor maçında seromoni hakkında ?

galatasaray & trabzonspor maçında seromonide fair-play adı altında süperlide bulunan tüm takımların formaları küçük çocuklara verilir ve maca öyle çıkılır ... son maçta nedense fenerbahce formalı çocuk seromoniye çıkartılmamış ve bu yüzdende çoçuklar veya çocuk aglamış , hiç bir çoçugun göz yaşı buna değer mi ... tff ve gs yöneticiler fb formasını görmemek için bu yapılan dogru bir şey mi sizce :?

Güncellemeler:
yazı hakkında link

link

yazı hakkında link

link

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• GS'liler her ne kadar yok biz şampiyon olduk bu bize yeter diye dürüst davranmasalar da aslında 14 yıldır kadıköy'de fb'yi yenememenin ezikliğini korkunç derece de hissediyorlar içlerinde aslında fb'yi kadıköy'de yenmek ve ligde 2. olmak mı yoksa yenilip şampiyon olmak mı desen çoğu fb'yi yenip 2. olmak der ama itiraf edemiyorlar işte yenildikleri maçtan sonra çok büyük iş başarmış gibi sahanın ortasında zıplayıp sevinmeler,şampiyon olmalarına rağmen hala fb ile uğraşmalar 2010-2011 sezonunun şampiyonu ts hoşgeldin pankartı açmalar fb formalı çocuğu sahaya çıkarmayıp ağlatmalar hep bu durumun kanıtı.yılar içinde aldığı galibiyetlerle fenerbahçe fena bozdu cinconun psikolojisini :D :D

0|7
    2|5
    • "fb'yi kadıköy'de yenmek ve ligde 2. olmak mı yoksa yenilip şampiyon olmak mı desen çoğu fb'yi yenip 2. olmak der" diyen bir renktaş benim renktaşım olamaz asla. onu renktaşım olarak görmem, kabul etmem mümkün değil. sayısı da bahsettiğiniz gibi çok değil.

çünkü biz evrensel düşünüyoruz artık, böyle küçük hesaplar peşinde değiliz.

• Galatasaraylılar o yazdıklarını umursamasalar sana bu kadar cevap yazarlarmıydı. demekki haklısın. ayrıca saraçoğlu stadının arazisi fenerbahçenin tapulu arazisi ama ali sami yen arazisi devletindi. link

• GS'lilere fenerbahçeye sürekli yenilmek hiç koymuyor o yüzden daha 1 hafta önce 19 yaşındaki gencecik bir fenerbahçe taraftarı öldürüldü.daha dün de şampiyon olmalarına rağmen 1 hafta önce fenerbahçeye yenilmenin acısı hala damarlarında dolaştığı için 8-9 yaşındaki çocuğu sahaya çıkarmayarak ağlattılar.belli oluyor neyin ne olduğu çok konuşmaya gerek yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• kesinlikle yanlış hareket.küçük çocuktan hırsını çıkarmak yakışmadı

0|4
    1|1
  • Hala diyorlar ki psikolojik üstünlük bize geçti diye baksana öyle bir psikolojileri bozulmuş ki çoluk çocuktan hırsını çıkartıyorlar,rakibine yenildiği halde orta sahaya gidip göbek atıyorlar bumu psikolojik üstünlük :DD

0|3
    0|1
    • hala cinconun derdi ney belli ..ceza aldırmak ve başka şeyler zaten dışarıdan getirilen ünal aysal mıdır ne garın agrısı ise , 2 senede takımı karapara ile halletti devlette yardımcı oldu önayak oldu bu konuda :( feneri cekemiyorlar hala

• DOĞRU.

Keşke o çocuğa o üzerindeki formanın şike ve ırkçılık konusundaki marifetleri anlatılsaydı. Eminim üzerinden çıkarır, yere atıp basar üstüne bir de tükürürdü.

0|3
    0|4
    • yaşın yetiyormu bilmiyorum ama türkiye şikeyi cincondan ögrendi , sor bakalım metin ali feyyaz zamanında bjk ne kadar hakkı yenmiş ...a.gücü galatasaray ...boş keseden atmak ne güzel bee asıl ırkcı cincon bence

• bizim ülkemizdeki futbol adamları yangına körükle gitmekten başka bir bok bilmiyo..

keza bu olayın ırkçılık muhabetinden farkı yok ..bi fenerli olarak gs haklı olabiliceği yerde kendini çamura batırıyo..

özellikle burak yılmazın o talihsiz açıklamasınıda unutmamak gerek

0|0
    1|0
  • Gs'nin klasik Fenerbahçe fobisinden kaynaklanan durum.Çok yazık.

0|4
    1|1
  • Gs'lide,Fb'lide o kadar boş ve çamur yönetici var ki,onlar yüzünden bu düsmanlık hic bitmicek.

0|3
    0|0
  • Galatasaray çok doğru yaptı ben olsam ödül verirdim ben sahama ülkemi avrupaya şikeyle ve ırkçlıkla tanıtan bir takımın formasını almak zorundamıyım o fb forması giyecek olan çocuğada başka bir forma giydirilip alınabilirdi maksat çocuğun gönlü olsunsa

0|0
    0|3
    • yaşın yetiyormu bilmiyorum ama türkiye şikeyi cincondan ögrendi , sor bakalım metin ali feyyaz zamanında bjk ne kadar hakkı yenmiş ...a.gücü galatasaray ...boş keseden atmak ne güzel bee asıl ırkcı cincon bence

• en büyük ırkçı fb dir ki muz gösteriyor siyahi bir insana aynı zaman müslüman da fb taraftarı en büyük teröristtirki Galatasarayın şampiyonluğundan sonra binlerce fb formalı terörist polisle çatışmıştır a.gücüne 8 atmış Galatasaray çokmu bu takım UEFA kupasını Süper kupayı almış geçen sezon şampiyon yapmamak için çok uğraştılar bizi ama gücünüz yetmedi buna ne diyceksin saçma saçma kurallar play off dünyaya sorsanız Türkiye futbol ve haksızlık ilk sırada fb yi gösterir şikeden ve ırkçılıktan

• çocuk grip olmuş diğer cocuklarada bulaşmasın diye çıkarmamışlar cok abartılacak bir durum yok

0|1
    0|3
    • allah allah şans'a bakkkı fenerbahce li çocuk grip olmuş , yemesinler beni düzmece yalan yahuu

Yükleniyor...