Hoşlandığınız bir erkeğe açılır mıydınız? Açılsaydınız nasıl yapardınız?

Merhaba Arkadaşlar...

Çok hoşlandığım biri var. Ama sanırım bu onun farkında değil. Ona bir şekilde hoşlandığımı söylemek istiyorum. Ama reddedilme korkusu da oluştu içimde...daha önce bir kız olarak bir erkeğe açılmadım...nasıl bir tepki alacağımı da kestiremiyorum. Siz hoşlandığınız birine açılır mıydınız? Açılsaydınız bunu nasıl yapardınız? Hepinizden yardım istiyorum.

Şimdiden teşekkürler...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sazan gibi atlama önce senin farkına varmasını sağla sonra selamlaşmaya başla bir kaç gün böyle geçsin sonra o seninle iletişim kurmaya çalışırsa buna izin ver ki bu senden hoşlandığı anlamına gelir moron moron bakıp gidiyorsa hiç boşuna heves etme seninle ilgilenmiyordur ya da man kafadır uzak dur boşuna yorulursun,

0|0
    0|0
    • sen onunla tanışıyormusun bunu sormadım tanışıyorsan standartlarını süz sana uygunsa yakınlık kurmaya çalış o yakınlaşmak yerine uzaklaşıyorsa zaten boşver hiç uğraşma

• senin yaşadığın evin faturası cep telefonun falan yokmu ödemek için bir fatura bulamayacakmısın :))

• Bir şeyler düşüneceğim derken bende onu düşünmüştüm :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Tanışmaya bak,bir diyalog kur ve ya ortak tanıdığınız birisi varsa,onun aracılığıyla tanışmayı dene,oda olmadı ilgini belli et ve ondan ilgi duyduktan sonra tanış,sonra kimin ilk adımı attığının bir önemi yok.Ayrıca şunu söyleyim kendisini bilen,anormal olmayan hiç bir erkek bir kızı reddetse bile ona ters davranmaz,bu konuda siz bayanlar biz erkeklerden çok daha şanslısınız.Çünkü erkeklerin yanlış anlaşılma ve tepki alma olasılığı daha fazla,maalesef böyle.

0|0
    0|0
  • gidin açılın 3 günlük dünya neyi bekliyosunuz ki ..neden zaman kaybediyosunuz..yaşayın doyasıya bişey olucaksa..herşey olucağına varıyo zaten

0|0
    0|0
    • Doğru herşey olacağına varıyor..tek başıma taşıyamıyorum artık ama biyandan da tepkisi ne olur onu da düşünmeden yapamıyorum..

• zaman tabiki biraz önemli ama ..benm bahsetmek istediğim şu deli gibi sevsede hiç çaktırmayan ve pas vermeyen( çoğunlukla kız) tipleri seviyosan git yaşa arkadaş ölene kadar bekliyicekmisin öyle bir adım at yani (;

• kesinlikle senden hoşlanıyorum gibi sözlerle yanına gitme olayın bütün büyüsü bozulur.bakışlarınla hal ve hareketlerin işveni cilveni ona hissettir zaten onda sana karşı birşey varsa mümkün değil duramaz fırsat kollar ama ilk adımı bir bayan olarak lütfen atma..

0|0
    0|0
    • herzamn göremiyorum ki...nasıl hissettireyim..çalıştığı yere gideceğim de öyle göreceğim..çok zor ama sağol yorumun için..bunu göz önünde bulunduracağım.

• reddedilmek için bir teklif olması lazım, ama senden hoşlanıyorum bir teklif değildir ki, mesaj at, önündeki peçete yaz, gerisini o düşünsün

0|0
    0|0
  • Git yüzüne söyle herseyı hayırdır bu ısın kızı erkegı yoktur gurur yapmayın bır kerede be .

0|0
    0|0
  • artık zamanımızda kimin ilk gittiğinin önemi kalmadı ki eskiden de ilk mendili hatun kişi düşürürdü orayı hep unutturmaya çalıştılar:D

bence git önce bir tanış, sonra yavaş yavaş anlat hislerini anlayışla karşılamayacak erkek tanımıyorum. ama dan diye gidip hoşlanıyorum deme heyecanlanıp saçmalayabiliyoruz.

0|0
    0|0
    • onu görebildiğim tek yer çalıştığı yer...orada da zaten gidip direk pat diye bir şey diyemem çünkü iş yeri sonuçta hoş karşılanmayabilirim :) yine sanala kaldık desenize

• az birazcık bilgim var. Bankada çalışıyor. işten sonra iş arkadaşları ya da normal arkadaşlarıyla buluşup kahve filan içiyorlar...fotoğraf çekmeyi seviyormuş..öyle dağ tepe geziyorlar sanırım.birde fazla sosyal değil gibi.hep iş hep iş diyor tanıyanlar...

• tamam önce tanış sonra aynı mekanda tesadüfmüş gibi bulun. alışsın senin varlığına (bu arada çocukta sana karşı ilgi var mı?) sonra bir uygun anda git açıl

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle onunda senden hoşlandığından emin ol.Zaten bakışlarından anlarsın.Onunla bir şekilde muhabbete geç ama hoşlandığını belli etmeden sadece arkadaş ol ona karşı.Daha sonraki adımı ondan bekle,Çünkü sen zaten onunla tanışmakla bir adım attın.Gerisine karışma ondan bekle.

0|0
    0|0
  • Ben erkek arkadaşıma açılırken zorluk yaşamadım. Zaten duygularımız karşılıklıydı. Konuşuyorduk öyle sonra birlikte gezmeler falan baktık sevgili olmuşuz. :)

0|0
    0|0
    • ne güzel :) ama benimkinin karşılığı olup olmadığını bilmiyorum...ondan işte ne yapsam diye düşünüp duruyorum.

• Bir ağzını yoklamaya çalış bence, işte sevgililerden falan bahset varsa anlarsın zaten, yoksa sor hoşlandığı biri var mı ? Böyle utanarak yok derse sana karşı hissettiği birşeyler olabilir. :)

• Kesinlikle açılma,bi şekilde belli etmeye çalış o gelirse gelir zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...