Koşarken hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ?

Koşarken yani spor yaparken kullanılacak bir kulaklık önerirmisiniz ben koşarken elim kulaklık kablosuna takılıp kopuyor 2 3 kulaklık deiştirdim mp3süzde spor yapamam hiç . Spor yaprken uygun bir kulaklık almam gerek .

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tereddütsüz bunu öneririm.

link

Koşu yaparken o kulaklığın kulağı rahatsız etmemesi gerekiyor, yoksa her adımınızda beyninizde" tak tak" diye bir ses oluyor. Bu ürünün ses kalitesi çok iyi, çok hafif-kulak için olmasına rağmen yokmuş gibi, klipsleriile kulağa takılıyor ve düşmüyor, tere dayanıklı, ses düğmesi var ve kabloyu da klipsleyebiliyorsunuz (ki bu da önemli yoksa o ses yine oluyor)

Tanıtım gibi oldu ama kullandığım için faydalan istedim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• (PHILIPS SHQ-1000) kulaklığı kullanıyorum uzun süredir koşarken düşmüyor bir şey olmuyor klipsiyle tshortume tutturuyorum kulağa da tam oturuyor 3 aydır sorunsuz kullandığım tek kulaklık hala sapa sağlam.Şekli diğer kulaklıklara göre alışıldık değil ama alışınca çok rahat seside çok iyi.

0|0
    0|0
  • spor yaparken kulaklık telefon, anahtar, üzerinizdeki giysi dışındaki herşey sizi rahatsız eder,

spor yaparken özgür olmanız lazım.

koşuyu hele hele doğada yapıyorsan, oooh zevke bak üzerimdekileri çıkarasım gelir :)

0|0
    0|0
    • yokya evde koşu bandında yapıyorum bu yüzden boş boş koşarken sıkılıyor insan 10 dkdan sonra o yüzden mp3 iyi oluyor

• sabah erken kalkıp yolda koşun, her sabah 5 te güneş doğmadan çıkar doğarken dönerim

o saatte ne bir araba , nede bir insan oluyor yollarda, bahçelerin çiçek kokuları, ağaçların oksijeni tenefüs edilmeyi bekliyor oluyolar, koşu bandı hep yapay gelmiştir bana..

• creative ep630

0|0
    0|0
  • Sana şunu desem kablo olmasa istediğin gibi koş hareket etmen için 2 gb müzik çalar var sonny çok iyi

0|0
    0|0
  • Siberia Neckband :D

0|0
    0|0
  • kafa bantlı güzel bir kulaklık al düşmez etmez istediğin gibi hopla zıpla kopp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...