Sevgiliyle saçma her tartışmada bu sözler söylenir mi !

evlenme hayalleri kurma veya ne bilim sürekli birlikte olmayı isterken tartışınca 360 derece deişiyo.tartışmalara baksanız altı üstü yok uzatmaya değmez şeyler ama bana dediği sözlere bakın

nefret ediyorum senden

seni istemiyorum

hiç mesaj atma

git tartışmayı uzatmayanını bul

umrumda değilsin

kes sesini vs vs

dün sözler söylüyodu işte kızgın olsam bile gitmeyelim kalalım biz hep işte artık bu saatten sonra eskisi gibi gitmem ben daha dün dedi bunları.bu sözler söylenir mi ya her tartışmada

Güncellemeler:
al işte uzatmıyorum bitti ilişki dedi ukala ukala konuşuyor bitti diye

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Her sinirlendiğinde ağzından çıkanı duymuyorsa vay haline , çekeceksin bu modeller böyle , sanırım 30 yaşından sonra değişiyorlar ...

0|0
    0|0
    • ohhoo çekemem o kadar ben

• Arama valla arama sorma , umursama , bak gör nasılda gelecek , aklı başına gelsin acık ...

• gelmez bunun aklı başına gelse de ben yokum artık..

Kızlar Ne Diyor 5

• tam olayları bilemeden son sözlerle yorum yapılamaz.

ayrıca 360 derece değişim başa geri dönmek demektir.yani değişim yoktur demektir.180 desen neyse

0|0
    0|0
    • haklısın bak :D neyse değişti yani sonuç olarak 180 360 farketmez

• İster inan ister inanma seni sevmiyor bir gün anlarsın bunu...

0|0
    0|0
    • sevmiyoda defolsun gitsin özür dileyip de gelmesin geri

• evet farkında çok fazla sevgimin.ama umursamaz hallere başladım hiç bir ortamda ne konuşuyorum ne bir yerden mesaj atıyorum.hiç hem de hiç bilmiyo evlenecez diyoken böyle severken harcadı herşeyi

• Nedense sevmeyen yaranıyor...

• Sinirle birçok şey söylenebilir tabi ki de "başkasını bul" denilmez. Ben diyemem yani, dersem de ağzımı burnumu kırarım, ne biçim laf o öyle, kürekle döverim kendimi :) Ne kadar sinirli olursam olayım başkasını ona yakıştırmak imkansız.

0|0
    0|0
    • ben de diyemezdim ama kaç kere dedi bunu bana

• bence pek normal değil bu sözler hele de birden 360 derece dönmesi biraz acayip ben ya da sevgilim hiçbir zaman hiçbir kavgada bu sözleri kullanmadık birbirimize karşı

0|0
    0|0
    • kullanılmaz çünkü sevdiğin insana nefret ediyorum demek nasıl bir cesaret anlamış değilim

• ben kavga edince bile bağırıyorum sana aşığım maaal diye :D

• en dengesizi bana geldiyse demek ki.daha aşığım dedim dedi ki sıkıldım ben bu sözlerden kavgadan bikaç daat önceydi

• bazen insan kızgın olunca ne dediğini bilmez hale geliyor aslında o kişi karşısındakini çok sever onu kaybetmek istemez böyle durumlarda sen ona bir süre mesaj atma siniri geçene kadar sakinleşince bu dediklerinin yanlış olduğunu ve dememesi gerektiğini anlar ve özür diler.

0|0
    0|0
    • ya onu da denedim gece 10.30 da iyi geceler yazdm sabah da 10a kadar bişey yazmadım konuşmaya başladık yine aynı sinir

• hmm o zaman yapıcak bişe yok

Erkekler Ne Diyor 3

• bir birinize saygınız kalmamış. önce saygınızı geri kazanmaya calısın.

0|0
    0|0
    • ben saygılı ılımlı yaklaşıyorum hep ama onda hiç bişry yok

• Bu kızla ömür geçmez adamım.

0|0
    0|0
    • ben de öyle diyordm başta ama sonra inanmıştım bugünden sonra da tekrar inancımı kaybettim ben de :/

• YANLIS KİSİYLESİN DOSTUM.

0|0
    0|0
Yükleniyor...