Bir insan neden kaslarını ağır antremanlarla artırır ki sırf vücut güzel gözükecek diye?

normalde kaslar kilo aldıkça ağırlaşan yağ dokularından ileri gelen vücut ağırlığını taşımak için varlar. yani siz yağ olarak kilo aldıkça kaslar da ister istemez gelişmek zorunda çünkü ağır yağ dokularını taşımak için kaslar gelişmek mecburiyetinde. biz ise kendimizi kandırarak vücudumuzun ağırlığı artıyomuş gibi ağır antremanlarla manuel şekilde kas dokusunu artırmaya uğraşıyoz. eğer sporu bırakırsak o fazlalık olan kaslar ağır bir yük altına giremeyeceği için zamanla eriyip azalmaya başlıyor. eee buna rağmen neden hala kas yapmak için uğraşıyo insanlar :D :D

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kendiside memnun olacak bu durumdan

0|1
    0|0
    • 3ay

ama sporu 1 hafta bıraksan hemen yemeye başlıyor vücut o fazlalık kaslardan.
      yani gereksiz olarak görüyor o kazanılan fazladan kas dokularını.

• 3ay

dikkat edecekler

En İyi Erkek Görüşü

• dediklerin doğru şeyler ama herkes bir zaman mutlaka bu dalgaya düşer, çevreden gelen eleştiri, sağlıklı olmanın dışında çevreden gelen iyi grürünme baskısı, kendisini tatmin etme yöntemi, karşı cins tarafından beğenilme arzusu çoğunlukla bu işin zihinsel altyapısını oluşturmaktadır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hemde sağlık için

0|1
    0|0
  • Cunku vucudun sekilli gozukmesi hosa gidiyo bu nasil soru. Sert hatlar oluyo kivrim yerine. Spor da saglikli yasam icin guzel bir sey. Nesini begenmedigini anlamadim begendigin kizi mi elinden aldi kasli bir cocuk?

0|0
    0|0
    • 3ay

he yavrum he senin kafa buna çalışıyo sadece. ben işin detayına iniyorum sorumu önce anla ondan sonra eleştir beni.
      Özetliyorum: sporu 1 hafta bıraksan hemen yemeye başlıyor vücut o fazlalık kaslardan.
      çünkü o yük binmeyen vücutta fazlalık olarak duran kas dokusunu gereksiz olarak görüyor. adam 2 sene her gün emekle kas dokularını artırıyo 1 ay spora ara verince ciddi oranda kaslar erimeye başlıyor diyorum. yazık değil mi 2 seneye? Buna rağmen değer mi bu gösteriş peşinde koşmaya?

• 3ay

ayrıca ben de vücut geliştirmeye gittim.

• 3ay

Deger tabi onu diyorum ben de. Sporu sadece kas icin yapmiyorsun cunku, bu bir disiplin yani basli basina. Beslenmene falan dikkat edersen cok yemez zaten kaslarini sen merak etme. Sana detaylarda basarilar 'yavrum'

Yükleniyor...