Çekingen misin ? biri sana aşkını itiraf etse.... ?

Çekingen erkekler diyelim ki o zamana kadar pek sevgiliniz olmamaış ama bir gün sınıfınızdan sizinde hoşlandığınız bir kız size aşkını itiraf etti. Szin ilk tepkiniz vee sonrası nolur ? Utanır mısınız mesela :) Lütfen cevaplayın.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok çekingenim.

elim ayağıma dolaşır böyle bir teklif alsam...

0|0
    0|0
    • Peki zonrasinda kiza bakip goz goze gelince kafani cevirir misin ? Ya da onu uzaktan izler misin mesela ? Tabi hoslaniyosan. Anlatsana biraz :)

• bi elinden tut konusurken, olmadı öp yanagından filan :))

• Off insan sevdiginden niye utanir ki ya. Bir de erkek bu.

Erkekler Ne Diyor 9

• Çekingen değilim, ama insanlara ve duygularına saygılıyımdır. Daha önce söz ettiğin durumu bir kaç kez yaşadım. Beklemediğim birinden olduğunda kırmadan teşekkür edip düşünmem gerektiğini söylemiştim. Daha sonrada onu gururlandıracak şekilde nazikçe geri çevirmiştim teklifini. Utanmam , aksine gurur duyarım. Hal hareket ve görünüşümle bir karşı cinsin gönlünü almak, sevgisinikazanabilmek ciddi ve güzel bir durumdur.

0|0
    0|0
  • Ona sarılması için ona kollarımı açarım. Sarıldığı zaman Allah' a bana eşimi verdiği için şükrederim.

0|0
    0|0
  • Askini itiraf et bana o zaman >D soz guzel tepki vericem boyle -------(------(@

0|0
    0|0
  • Ben kitlenirdim herhalde bide benimde sevdiğimse eğer çığlık atıp kaçardım :D şaka bir yana eğer karşımdakinin duygularını gerçek bulmuşsam kesinlikle bende karşılık veririm fakat ilk anlarda sancılı olurdu. Onun dışında bende bu tip konularda konuşmada zorluk çeken biriyim ve karsıda ki ilk adımı atarsa gerisinin geleceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • çok mutlu olurum sevdiğim hoşlandığım biri ise o kişi dünyalar benim olur benden mutlusu olamaz

0|0
    0|0
  • sevinir hemen sarılır öper aşkına karşılık veririm tabi ben onu seviyorsam :)

0|0
    0|0
  • Evet bende çok çekingenim yapım böyle.Ama öyle bir durumda çok sevinirim,eğer ki ilgi duyduğum,hoş bulduğum birisi gelip bana söylerse onu el üstünde tutarım.

0|0
    0|0
  • Ben ilkinde utanmıştım tabi herkes bilir bu mevzuları, fakat bir çekingenlik mutlaka oluyor...

0|0
    0|0
    • Utandiktan sonra naptin ? Yani bir gelisme oldu mu adim attin mi ona karsi ?

• Ay cok mutlu oldum :D pekiii ona acilman uzun zaman aldi mi :) biraz fazla sordum ama :)))) acil bir durum da k.bakma

• İlk adımı o attı uzun zaman çıktık o olmadan yapamıyordum, öpmenin ötesine de gitmedik,çok güzeldi..

• imkanszı ama çekingen olunca utanma olur tabiki

0|1
    0|0
    • Peki utanma olunca bir daha hoslandigi kizla konusamama gibi bir durum olur mu ?

• utanıyor, beklemediği birşeydir belkide zaman bırak bir müddet böyle devam et yoksa iyice çekinirse dinlemez bile

• Tam 3 ay oldu :) yeni yeni goz goze geliyoruz

Kızlar Ne Diyor 1

• sadece erkeklermi cevaplıyo :)

0|1
    0|0
    • Yoo eger sen boyle bir olaya sahit olduysan sen de yanitla :)

• O zaman benim durumum cok farkli :D benim hoslandigim cocuk niye utaniyo ya :(((

• utangaçtır ondan dır :D

Yükleniyor...