Askerdeki sevgilim benden ayrıldı :(

saçma sapan nedenlerden dolayı 2 yıl bitcekti 3 ay sonra bu zamana kadar ben hiç ayrılmadım onunla ama o hep ayrıldı hep ben peşine düştüm olayı anlatayımda gülün :( şimdi geçen gece erken uyandı askerde ya ama geç kalktı 7 buçukta neden dedm geç yatınca geç uyanıyorum dedi ama sen erken yattın dedim dedi gece geri uyandım dedim uyandın nie mesaj atmadın falan ben sandım keyfi uyandı bagırmdı çagırdı tersledi 2 buçukta olay olmuş koguşta o yzden herkes kalkmış guya işte komutanların içinde sanamı yazcaktım ama ben bşy demedim işte dedi sen anlayışsızsın falan sonra dün hiç mesaj atamadı aramadı akşam bitti dedi face şifresinide hemen degişmiş dondurmuş :( yeter ya napcam ben saçma sapan nedenden dolayı beni bıraktı

Güncellemeler:
şimdi geçen gece erken uyandı degil uyudu moralim bozuk ya ne yazdıgımı bilmiyorum :(
şimdi onun üzerine düşüp yine barışmak istmelimiyim yoksa ayrılmalımıyım :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de senin bu saçma sapan dediğin nedenlerin kaynağı sensin ve sen bu şekilde kafa ütüleyince, birikip birikip, ciddi sonuçlara sebep olabiliyor. Şekil 1-a-) da görüldüğü üzere.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla arkadaş bu nasıl askerlikmiş böyle, sanki askerliğini de sanal alemde yapıyor. sen bu çocuğun askerde olduğundan emin misin?

0|0
    0|0
    • evtt emnm

• kimse askerdeyken böyle abuk sabuk bir nedenle sevgilisinden ayrılmaz. bu anlattıklarında ciddi bir şey yok. başka nedeni vardır. büyük ihtimalle zaten senden ayrılmak istiyordu bahane buldu. askerlik erkekler için dönüm noktasıdır. askerliğe kadar hayatını yaşar, sonrasında ciddi planlar yapmaya başlar. askerden sonra seninle devam etmeyi düşünmüyorsa böyle bir bahane bulup ayrılması normal. düzeltmeye çalışmanın da faydası olacağını sanmam.

• Askerlikte gec yatan gec kalkmaz :) ya tam gece calisir, gunduz istirahatli olur. Ya da sabah ictimaya dikilir. Sana mazeret bulmus, seni sutlamis. Baska yolu yok.

0|0
    0|0
  • görünen köy klavuz istemez...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...