Hamile kaldığınızda çocuğu istemeyen kişiye, aynı tepkiyi verirseniz

Hamile kaldınız ve eşiniz çocuğu istemediğini söyledi, siz hep ilk baştan beri sessiz kaldınız ve size ne zaman ameliyat olacağınızı soruyor..Sizde biran önce bu olayın bitmesini ve istemediğinizi söylediniz...Eşinizin bu durum işine gelmiştir yoksa tepkiye şaşırmışmıdır?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• istemiyorsa işine gelmiştir muhtemelen..başka ne olabilir ki?vazgeçse bunu sana söyler ama..

İşte bundan dolayı İsrailoğulları'na şöyle yazmıştık:Bir cana kıymaya veya yeryüzünde fesat çıkarmaya karşılık olmaksızın kim bir kimseyi öldürürse bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de bir canı kurtarırsa bütün insanların hayatım kurtarmış gibi olur." Şüphesiz peygamberlerimiz onlara apaçık deliller getirdiler. Ama bundan sonra da onların çoğu yeryüzünde taşkınlık göstermektedirler...maide suresi

eşine aynen bunu oku,Allah'tan kork de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• cocuk istemiyor ise bastan önlemini alması gerekirdi. kürtajtan sonra senin ruh durumun da eskisi gibi olmayacak bunu hesap edebiliyor mu ?

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun o çocuğu doğururdum. Rıskı veren allah bir lokmada olsa verir yerdim. çabalar gayret ederdim. Kendinden olanı istememk ne demek ya anlamıyorum. Yalvarırım size aldırmayın izin vermeyin. büyüklere gidin bir çaresine bakın.Can bu Can sizin Canınız kıymayın ona

0|0
    0|0
    • Sevgili bilgen76, çok doğru söylüyorsun fakat ''EŞİM'' dediğim insan ne beni nede çocuğu istemezken düne kadar şimdi bendede bu hal aldı...Çok istiyorum bebeği fakat evli değiliz...:(

• ah be Gizli Kardeş. bak ben şöyle anlatayım sana 1. çocuğum 18 saat yaşadı. ikinciside doğumda nefes almadı 3 dakika sonra kalp masajı ile canlandırdılar bende ordaydım. Verenin nasıl verdiğini alanın nasıl aldığını gördüm.. lakin emin ol 1 nefes fazla alması için ömrümü verirdim. bir çocuğu ile hem çalışıp hemde çocuk bakan çok bayan tanıdım elleri öpülesi cennetlikler. Allahtan başkasına sığınma Selametle.

• sözlerimle seni üzdüysem özür

• bilmiyoruum yaşamak lazım bu durumu..elemanın ne düşündüğünü kestirmek zor ama tahminen işine gelmiştir.istemiyordu sonuçta ve sende aynı fikirde karar verdin

0|0
    0|0
  • işine ve çişine gelir benimde işime gelir ikimizde cıcık düşünmüyoruz :D

0|0
    0|0
  • Cocugu istemiyorsa isine gelmistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana ne zaman aldiriyon dedigine gore isine geldi tabiki yuce tanrim neden oyle insanlara cocuk verir okadar cok istiyen insanlar var neler yapmiyorlar cocuk sahibi olabilmek icin yazik. Sen cocugunu dogur kiymq canina cehennemliksin dupeduz kiyarsan calis ona bak allah sana o gucu verecek o sevgilin olanida sil hayatindan allaha havale et. Zevk icin yapti ama sonuclarina sahip cikacak kadar erkek degilmis! Sende boyle hata yapma once nikah sonra zevk yoksa boyle aci durumlara hep maruz kalirsin

0|0
    0|0
  • Çocuk sahibi olmak iki kişinin kararı ve isteğiyle olmalı eğer istenmiyorsa en baştan korunma yöntemlerinden birisi uygulanır , öyle işi şansa bırakmak olmaz ...

0|0
    0|0
  • ben doğururum.

0|0
    0|0
  • Hamile kalmadan önce de buna birlikte karar vermeniz gerekirdi zaten ola ki bir şekilde hamile kaldın bu bebeğin doğup doğmayacağına da birlikte karar vermelisiniz ( bence doğurmama gibi bir durum olamaz da) öyle eşinin yaptığı gibi kesin net cümlelerle ne zaman amileyat olacaksın denmemeli senin fikrin isteklerin de önemli olmalıydı..

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm sanada o cocugada.hem bu dünyanı hem öbür dünyanı karartıosun farkında degilsin.neden aklını başına toplamıorsun.o karaktersizden uzak dur artık ve üzülerek söylüorum cocugu aldır.ve cocugunda hayatını mahvetme...annesi evli olmadıgı biriyle yatmış,babsı cocugu istemiyor ne kadar acı.kınamıorum kesinlikle cok üzüldüm.ama zararın neresinden dönersen kardır.o şerefsizlede muhatap olma bdaha.kimileri çocugum olsun die dua edio,kimileride böyle yapıo...nese aklını başına al artık.ve kendine gel

0|0
    0|0
  • çocuk yapmak için iki tarafında istemesi gerekir diye düşünüyorum.

karşı tarafın bu konudaki düşüncesini net olarak bilmeden hamile kalınması bu tür sonuçlar doğurabiliyor ki o çocuğun günahı ne

0|0
    0|0
  • o ne lan öyle evlatlık gibi isticek amk öyle bir sansı yok evlenmesin o zaman

1|0
    2|0
Yükleniyor...