Uefa ligi kuraları çekildi, rakipler hakkındaki görüşleriniz neler?

Beşiktaş - Braga // Trabzonspor - PSV

beşiktaş dişine göre rakip çekti. ama bu rakibin "kek" olduğu anlamına gelmiyor. braga geçen senenin finalisti. inşallah beklediğimiz gibi olur.

trabzon'un işi zor ama imkansız değil. şampiyonlar ligindeki futbolunu oynarsa rahatlıkla eleyebilir.

Güncellemeler:
bir Galatasaray'lı olarak iki takımın da başarıdan başarıya koşmasını canı gönülden istiyorum.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• mükemmeldi

0|0
    0|0
  • çok zorluydu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• daha iyi kura olabilirdi beşiktaş adına1.torbadan katıl geçen senenin finalistini çek...braganın fazlasıyla oturmuş bi kadrosu var...hayırlısı artık...şubatta takımın durumu ne olcak?bunu da hesaba katmak gerek!

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kim gelirse gelsin bu kadrosuyla ki kadro dünya'nın en iyilerinden birisi kupayı alırız diyorum görecekler..

0|0
    0|0
  • beşiktaş % 60 geçer Trabzon'da % 15 geçer .

0|0
    0|0
  • Valla 2side zor ama trabzonun işi daha zor gibi geldi bana sanki fark yerse hiç şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Trabzona geçmiş olsun. Beşiktaş dengeli bir takımla oynayacak. Zevkli bir seri olacağından eminim.

0|0
    0|0
  • Trabzona ve Beşiktaş'a üzüldüm

0|0
    0|0
    • ee kime sevindin?

• Sevinmedim,bu braga geçtiğimiz yıl Uefa kupası finali oynayan takım,dengeli ve iyi bir takım,beşiktaş avrupa da zorlanıyor,bakmayın stoke city'yi yendiğine,premier lig'in salaş takımlarından biri,Dinamo Kiev Beşiktaş'ı elinden kaçırdı unutmayalım,en basit Maccabi maçı bile gidiyordu,Beşiktaş'a güvenemiyorum,

Trabzonspor'a gelince PSV eski gücünde değil diye düşünebiliriz ama Trabzonspor'un da uzun yıllardan sonra yaptıgı ilk cıkıs bu sene yerini eskiye bıraktı,Trabzon yine kötü,Sevinemedim

• trabzon interden 4 puan çıkardı belli olmaz. gs li olarak 2 sinede başarılar diliyorum.

0|0
    0|0
  • Trabzon nun geçme ihtimali varda Beşiktaş zor ya geçen sene adamlar final oynadılar.

0|0
    0|0
  • başarılar braga, başarılar psv. sadece GALATASARAY

0|0
    0|1
  • besıktasın sansı varda psv trabzonu dagıtır yahu

0|0
    0|0
  • Trabzon tamam da beşiktaş daha iyi kura çekebilirdi.yinede beşiktaş turu geçebilir

0|0
    0|0
  • güzeldi

0|0
    0|0
  • İnş bjk yener.

0|0
    0|0
Yükleniyor...