Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı,yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun..

Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu söz muhtemelen haksız yersiz bir ön yargı sonucu söylenmiştir. Doğru zamanda gelen yanlış insanın bıraktığı olumsuz izler, yanlış insanın gidişinden sonra oluşan yanlış insandan kaynaklanan yanlış zaman diliminde gelen doğru insana, yine yanlış insan kaynaklı olumsuz düşünce ve tavırla bakmanin yanlışlığını anlatmaktadır.

Doğru insanın tek suçsuz halde suçu ondan önce kişinin hayatına yanlış birinin girmiş olmasıdır.

Doğru insan mutluluktur fakat mutsuzluk ondan önce gittiği kapıyı açıldığı için ve mutluluk görünümün de o kapıya gittiği için kişi de mutluluk görünümünde ki mutsuzluğa inanıp kandigi için kandırılıp aldatıldığı üzüldüğü için hüsrana uğramıştır. Mutluluk görünümde mutsuzluk ona hüsran dolu günler yaratmaktadır. Bu yanlış zamandır. Bu zaman diliminde gerçek mutluluk bu kapıya gelmiştir fakat süt içtim dilim yandı modunda ki kişi mutluluk görünümün de ki mutsuzluk yüzünden yani yanlış kişi yüzünden doğru kişi olan mutluluğu içeri almamıştır.

Özetle ön yargılarla kimseye yaklaşma. Yanlış zaman diye bir kavram yoktur. Çünkü yanlış olan yanlısı ile gitmiş bitmiştir. Her son yeni bir başlangıçtır. Yanlış zamanda doğru bir başlangıç yapmak insanın kendi elindedir. Burda ki insanın elinde olan faktörün önemini anlamak gerek.

Biten bir ilişkinin ardından başını omuzuna koyup ağladığın insanın kalbinin güzelliğini sana bakan gözlerinin güzelliğini görmeyiştir aslında. Kapini çaldığında erkeklere güvenmiyorum deyip asıl mutluluğa yol vermektir aslında.

Bir sürü şey yatıyor altında anlayacağın. Yarı uykulu cümleler kurmaya çalıştım umarım çuvallamadim. Eğer anlaşılamayacak şeyler yazdıysam belirt dinç bir kafa ile daha net cümleler kurarım uyuyup uyandıktan sonra :-D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanlara verdiğin şansla ilgili.. Onlara hayatında biçtiğin rol ile ilgili bir söz. Anlamlı gayet derin bir söz. Bi kaç cümleyle anlatılamaz ama...

İnsanlar senin hayatında senin çizdiğin şekilde rol oynarlar fakat.. bu rollere senin giydirdiğin kıyafet hep farklıdır. Gerçek bir iyiliği görmeyebilirsin.. Veya gerçek bir kötülüğü farkedemeyebilirsin..

Bunların sonuçları hep farklı şekilde etki eder hayatına.

Ve hayatını bu insanlar sayesinde yönlendirirsin..

Eğer doğru insanı farkeder.. Yanlış insanı defedersen.. Hem şanslı Hem de üzüntüden uzak bir insan olarak yaşarsın...

Diye yorumlarım

0|0
    0|0
  • vakıtsız öten horozun başı kesılırmıs gibi birşey olmsu buda o da ötmeseymiş diyebilirsin..o insanda gelmeseymıs..ya da geldıyse bıle hemen vazgecmeseymıs?

0|0
    0|0
  • ohh iyi olmuş canımızada değsin herkes nası biliyo hatasınız...

0|0
    0|0
  • Bazı konulara fazla takılma.sana cazip gelen maddi olanaklardan sosyetik tipinden etkilenip ilşki kurduğun senin ilgine rağmen aldatıp üzebilir.ama onunla geçen zamanda çektiğin üzüntüyü unutturacak kişiye üzen kişiye harcadığın zaman kadar vakit ayırsan pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • Aşk Herşeyi Affeder mi _?

0|0
    0|0
  • gayet boş bir laf etmiş kim demişse...

iki tezat düşünceyi yan yana söyle, sonra ben çok derinim de.

oldu canım oldu...

0|1
    0|0
  • sanırım hep yanlış zamanda gelen, yanlış cümleler kuran ve yanlış düşünceleri sergileyen ben olsam gerek

bana tanınmayan zaman ve şans bunun en iyi ispatı

artık tüm tecrübeleri edindim, şimdi ise, sıramı yani ;

doğru zamanı bekliyorum

0|0
    0|1
  • ne düşünücez ya elemanın biri kur yapmış sen terslemişsin oda böyle entel dantel bir söz söyleyip acaba etkileyip bir şans daha bulabilirmiyim diye yem atmış bundan ibaret

0|0
    0|1
  • Yani diyorki

siz kızlar adam gibi adamlarla değilde

nerde şrefsiz var onlarla beraber oluyorsunuz demek istiyor kaba taslak argosu

0|0
    0|0
  • sttiir giit laan:)

0|0
    0|0
  • imkanlar varken imkansızlıklara koşulmaz

0|0
    0|0
  • Zamanların doğrusu ve ya yanlışı nedir?Bir zamanın doğru ve ya yanlış olduğunu belirleyen şey nedir?İşte soruna bu açıdan yaklaşmak gerekir.Birde şu var,eğer ki doğru olduğuna inandığın bir insana şans tanımamışsan,gidip açıkça sen ondan şans tanımasını isteyeceksin.Ancak şu da bir gerçek ki,bazı şeylerin geri dönüşü olmaz,elinden geleni yapmışsan bunuda göze almak gerek.Evet bir çok insan,bu nedenlerden dolayı büyük bir pişmanlık yaşıyor.Hatta bazıları eğer ki zamanında kabul etmediği doğru insanı çok geç olup,kaybettiği zaman bu sefer hayatına daha fazla yanlış insan alıyor ve onlarda da umduğunu bulamıyor.Birde siz bayanlar nedense hep hak etmeyenlerden tekme yiyince o zaman anlıyorsunuz,ama o zamanda çoktan köprülerden sular geçmiş oluyor.Bence bu tür durumlarda insan gerçeği anladığı anda,doğru insan dediğine hiç vakit kaybetmeden,kendi duygularını ifade etmeli,açık açık.Yoksa şans tanımadığı insanın onun için yapacak hiç bir şeyi yoktur.Ayrıca zamanın doğruluğunu ve ya yanlışlığını belirleyecek olanda gene kişinin kendi durumudur.

0|0
    0|0
  • Ne kadar doğru olursa olsun yanlış zamanda gelmeseymiş oda

0|0
    0|0
  • "heryer heryerde" hadı bunu açıklayın.

0|0
    0|0
  • doğru bir sözdür ama...ne bileyim uykum geldi galiba saçmalamadan susayım xper'imi alıp yola devam edeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çeko mu dedi la

0|0
    0|0
Yükleniyor...