Erkekler gururunuz kırılırsa ne yaparsınız?

Sevdiğiniz 2hafta gibi bir süre telefonlarınıza cevap vermeyip sonra da karsısına alıp oturmanızı kalkmanızı begenmediğini sizi yanına yakıstırmadıgını ima edecek laflar söylese ve ayrılsanız napardınız?

Güncellemeler:
ya su 2haftayı kabul edin.olay böyle oldu varsayın.bu lafları duyup ayrıldıktan sonra napardınız?
arkasından atıp tutacak kadar sinirlenir misiniz?
2haftayı unutun ya off!

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• her erkeğin öyle ya da böyle hissettiği ama her erkekte aynı oranda aynı etkileri göstermeyen bir şeydir. kimi, bu gurur uğruna gözü hiçbir şeyi görmeden ceketini alıp gidebilir, arkasına bakmaz; bıraktıkları ne olursa olsun içinde onun isteğini yok edebilir, kimi çok kolay üstünden atlayıp hayatına devam edebilir. karşı cinsin anlayamayacğı bir duygudur, her kadın onurlu olmadığı gibi her erkek de gururlu değildir. fazlası zarar gibi gözükse de aslında değildir, sadece hayat bazen acımasızdır ve maddiyat çoğu zaman hiçbir şeydir..

1|0
    0|0
    • sen ne yapardın?soru bu

• bir insan gururu haysiyeti şerefi için yaşar benim gururumu kıran insan olursa bu sevgilim dahi olsa işim olmaz kendi haline bırakırtım dahada muhattap olmam

• arkasından atıp tutmayı bırak konuşmam bile o kadarda dengesiz değilim

Erkekler Ne Diyor 18

• Sevmiyorsan sevmiyorum de. Ne o bacak kadar çocuğu azarlar gibi azarlamalar? İnsan sandık değer verdik. Özür dileriz. Tadilat nedeni ile kapalıyız...

1|0
    0|0
  • Telefonlarıma 2 hafta cevap vermeyen birisi beni karşısına alıp konuşamaz. Onu mu bekleyecegim ben gelsin benimle konuşsun diye.

1|0
    0|0
  • bende senle zükmek için beraberdim derim

2|1
    0|0
  • yeni sevgilimle ya da takıldığım kızla tanıştırırdım herhalde. aradan 2 hafta geçmiş eminim anlayışla karşılar :))

1|0
    0|0
  • Bu kadar uzun süre cevap vermeyen biri öyle konuşamaz zaten benle. Sorun yok yani :)

1|1
    0|0
    • Güncelleme üzerine: Tamam iki haftayı kabul ettim. O da haklı der geçerim, çok takılmaya gerek yok

• bir kız benim telefonlarıma 2 hafta cevap vermemezlik yapamaz. yok öyle bir şey olamaz. Çünkü bir kızın ardına asla 2 hafta düşmem.

0|0
    0|0
  • 2 gün cevap vermesin biter zaten.iki haftaya neler olur neler.esamesi kalmaz.

1|0
    0|0
  • 2 cevap vermesin biter zaten.iki haftaya neler olur neler.esamesi kalmaz.

1|0
    0|0
  • Unutmalısın ne yapacaksın başka. Adam hem sana yazmayacak hemde çirkinsin gibi imalar edecek. Eee o kadar ilgi gösterirsen ses etmezsen kendini kaf dağında sanar oda. Sil gitsin. Bundan sonra dönerse başkasını bulamadığındandır seni sevdiğinden değil...

0|0
    0|0
  • hiç birşey, eğerki sebepler doğruysa sonraki ilişkilerimde daha seçici ve temkinli olurum

1|0
    0|0
  • bir kaç ay ömrü kaldığından unutturmak için yapıyodur derim.

1|0
    0|0
  • genel de çirkinleşir bizim eşekler

1|0
    0|0
  • o aşamaya gelmeden tekmeyi yerdi zaten bırak 2 haftayı bir gün cevap vermezse biletini keserim

1|0
    0|0
  • Cokk pis küfür edesim var :-)zor frenleriyorum kendimi:-)

0|0
    0|0
  • olmuyorsa olmuyordur demek der ayrılığı kabul ederim..beğenmiyorsa zorlamanın manası yok

0|0
    0|0
  • çarmıha gerip kırbaçlasın bir de tam olsun

0|0
    0|0
  • 2 hafta önemli :.D

0|0
    0|0
  • Canın sağolsun ama 2 hafta önce söyleseydin daha iyi olur be derim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 haftadır bekletme amacı neymiş bazen öyle hemcinslerim oluyor ki yumruk atasım geliyor.

Sen flört döneminde adamın el kol oturma hareketlerini görmüyor musun ilişkide bunu sorun ediyorsun yahu. Hadi gözden kaçtı, ilişkide fark ettin 2 hafta adama ne eziyet çektiriyorsun!

1|0
    0|0
  • Çok gururluysa ayrılır çok seviyorsa tamam hayatım kendime çeki düzen vericem der ayrılmayı göze alamaz

1|1
    0|1
    • ya gurursuzluğuda sevgiye bağladın ya helal olsun gururunu kırdırana susan erkek değil gururunu kırana sesini çıkarmayanında hissettikleri aşk sevgi değil köleliktir.Varsa bir faul efendice söylenir gurur kırılmaz heleki erkeğin.Ağzı bile koksa öf iğrenç ağzın kokuyo denmez misvakın faydalarından konu açılır sonra canım sen hangi macunu kullanıyosun denir sonrada bak ben bunu kuıllanıyorum çok faydalı denip bir tane macun hediye edilir kezbanlar erkeğin gururu önemlidir.

• Sen kimsin ki kezban vs gelmiş çen çen konuşmuşsun bana diyeceğin bir şey varsa git yorum yap.Ama benim cevabım altına değil!

• Yapmasınlar benim agzımdan çıkanlar bazen gerçek olmayabiliyor!

Git diyorsam o aslında s.git demek:D

1|0
    0|1
    • 34 bedeni ama bu ayrı :D soran kaç beden onada bağlı

• sen niye bensiz içiyorsun?ne yazdığın anlaşılmıyor yüzüme söyle :D

• bence uyudu :D mesajda yazılmıyor sana ne hazırlık yapıyorsan sanki hazır değilmiş :D

• Canım tamam 2haftayı soğutmak için kullanmışsın.Ama bir insanın gururunu kırmak cok agır bir şey.Biraz fazla dobra olup pişman olmuşsun.Sanırım sana düşman olmuş,umarım yumuşar.Dikkat et baskasıyla da inadına birlikte olabilir.

0|0
    0|0
  • erkeklerı ıdare etmenın bas kuralıdır gururlarını oksayacaksın kucuk gorsen dahı bellı etmeyeceksın aksı halde kaybedersın genel olarak soyluyorum bu olay ıcın degıl.

0|0
    0|0
  • yüzüne bakmam bir daha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...