Düşünmekten yüzümde 4 tane sivilce çıktıa lütfen şu durumdan kurtarın beni

arkadaşımın arkadaşı ile tanıştım çoçuk bizim ünv mezun omuş ziyarete gelmiş.aynı ortamda bulunduk.bana çok ilgili davrandı yakın davrandı.sürekli benle ilgilendi sürekli bana kişisel sorularda sordu..hatta arkdaşımda anlamış..bugun mesaj attım.aradan 1 hafta geçti bana hiç mesaj atmadı ben atıyım dedim.bir gittin pir gittin gibi bişey yazdım oda ne anlamında dedi.araya bişey girdi.söylediğinin açıklamasını yapmadın dedi.bende gittiğinden beri konuşamadıkya dedim ondan dedim.oda hıtamam tamam demiş gülmüş.bende gülme yerine yanlışlıkla boş mesaj atmışım oda neden boş falan demedi bile..ayrıca bu kişi 25 yaşında işi gücü var.neden böyle bişey yaptı o ilgilenen o değildi sanki çok üzüldüm arkdaşlar kendi kendine gelin güvey gibi oldum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlk zamanlar her şey harika gidiyor geleceğe dönük güzel hayaller kuruyorsunuz. Yatak odasının renginden tutun da perdenin şekline varana dek her şeyi planladınız. Ancak öyle bir zaman geldi ki onun size karşı ilgisinin her geçen gün azaldığını, artık o tanıdığınız erkeğin “o” olmadığını anladınız. Peki neden? Neden erkekler belli bir süre sonra kadınlara olan ilgisini kaybeder? Hiç düşündünüz mü ? Toplum olarak aile sorumluluğunu ve yöneticiliğini erkeklere vermişiz. Yani ataerkil bir toplumuz. Erkek evlendiğinde ciddi bir sorumluluğun altına gireceğini çok iyi bilir. Bu sorumluluk özellikle sorumluluk duygusu yeterince gelişmemiş erkekleri inanılmaz korkutur. Evlilik öncesi lay lay lomdur; lakin o günler yaklaştıkça erkek korkmaya mümkünse kaçmaya çalışabilir. Bu da bir ilgisizlik nedeni olarak karşımıza çıkıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana çok ilgili davrandı :) Çöp atmaya çıksan o hafta sokağa çıkma yasağı getirilir

0|0
    0|0
  • bazı insanlar kendilerinden heyecan duyulmasından (şu an senin hissettiklerin gibi ) zevk alırlar.

sebepmi ? bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Biraz daha düşünürsen çocuğun seni seveceği varasada sevmeyecek ( sivilcelerden dolayı )

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyo o anlamadım ki

0|0
    0|0
  • bu ne ya liseli ergen kız aşkları gibi

0|0
    0|0
  • Takıldığın yere bak ya :D kapmışlar çocugu :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senden etkılenseydı bı hafta ıcınde gerı donerdı belkı sadece hoslanmıstır cokda onemsememıs senı kı mesaj atarak zarf atmıssın genede yuz vermemısse oda olmamıs bence sana oyle gelmıstır. Bu saatten sonra yuz verme bır gıttın pır gıttın dıyerek nıyetını ve ondan mesaj bekledıgını bellı etmıssın zaten

0|0
    0|0
    • oda olmamış derken ne anlamda dedin anlamadım

• yani hoşlanmamış demekki canım eğer istese o sana dönerdi kesinlikle o yuzden ustunde durma bosver

Yükleniyor...