Kedileri çok sevıyorum okadar cok sevıyorumkı anlatamam sızlerde severmısınız kedılerı;?

ben resımlerıne bıle baksam dayanamam cok severım . kedılerı cok ayrıcalıklı buluyorum dınımızdede onemı buyuk zaten. sızlerde severmısınız kedı beslermısınız ya da sokaktakı kedılere yemek verırmısınız sımdı yazda geldı suda verıyoruz sızlerde çöplerın dıbıne hergun su koyabılırmısınız?

Güncellemeler:
bıde dıkkat ettıgım kadarıyla erkekler pek sevmıyor kedılerı kızlar daha cok sevıyor. hatta kedı seven erkek gordummu cok mutlu oluyorum :) kedilere ve hayvanlara deger verelım

0|0
27|29

En İyi Erkek Görüşü

• benim için tüm hayvanlar önemlidir kedim var 6 tane koca bir aileler kendi kulubeleri var evimizede gelirler ama hep birlikte gelrler :) köpeğimde 2 taen 3 tür papağanım var cins ördeklerim var tavşanlarım var onlarda kocaman bir aile oldular 5 taneler hayvanlarım en kadim ve sadık dostlarım evcil olmayan hayvanlar için evimin dış duvarında suluk ve yemliğim var günlük iş dönüşü temizliğimi yaparım sokağımdaki kimseyi de rahtsız etmem ilerde eşim bu duruma ne der bilmiyor ama illede hayvan dostlarım ilede hayvan dostlarım önce sevgilim nişanlım severdi ama bitti şimdi hayatıma girecek kişiye ilk soracağım soru bu olacak :D

2|3
    1|0
    • süpersin... çok sevındım benımde 2 tane keçim oldu yenı kara kara kaz var ordek var sımdı tavukta gurka yattı bakalım nasıl olcak cıvcıvlerımız. hayvanlar mukemme varlıklar

• hadı ya . çarşaflıydı yanı bu nişanlındı sanırım deşmek gıbı olmasın kusura bakma merak ettım ondan soruyorum

• önemli değil ya sıkıntı yok oldu bittti

Erkekler Ne Diyor 28

• 8 i sokak köpegi olmak üzere 10 köpek bakıyorum :)... evde 10tane kedimiz var sokakta 50 tane bakıyoruzdur annemle beraber :D Bazılarınız kızabilir ama ben insanlara üzülemiyorum genelde , hayvanlar benim için bir adım önde, sanırm karsılıksız saf sevgilerinden olsa gerek . Etrafta ikamet ettiğimiz yerlerde 2 hayvan sever varsa 20 hayvan düşmanı var . yeni nesiller olarak , bu güzel canlılarımıza hak ettiği sevgiyi ,merhameti sağlayabilicek nesiller yetiştirmek boynumuzun borcu olmalı. Nefret ediyorum hayvanların itilip kakılmasından . umarım daha duyarlı nesiller yetiştirebilirz , insana , cevresine , canlılara duyarlı... Sizden de allah razı olsun , güc kuvvet versin tbrk ederim

1|0
    0|0
    • bende sızı tebrık ederım amin. allah sızdende razı olsun muhım olan evlatlarımızı bu sevgıyle buyutebılmek onlara merhametı aşılamak ne dıyor allah merhamet edın kı merhamet olunasınız ama sımdı herkes hayvanlara dusman ve ben ınlardan nefret edıyorum. kovalayanlardan taş atanlardan sankı ne zararı var bu haycvanın sana. ben bıkaç kere apartmanın onunde baktım apartmanı yıkayan kadınla tartıştım kedı apt gırıyomuş kaka yapıymuş fılan dedı hıc kedı gırerde apt yaparmı hıcbıse demedım

• evt girip yapabilir, kitli kalmıstır :) ama çözümü , zavallıları imha etmek mi ac bırakmak mı zülmetmek mi olmalı ? Kapıyı kapatırsın acık bırakmazsn , ya da neblıyım baska bı yere alıstırırsın vs

• aslında demelıydım ozaman o kapıyı kapalı tutun otekı turlu hırsızda gırer her bok gırer ama yok hep açık o kapı onunede mermer koyuyolar tabı gırer kedı. sonra kedılerı kovdular çöpün orda buyuduler ve yemeklerı çöpun oraya cıkarıp verdım hep. su koyuyorum çöpun yaına copcu gelıyo kabı dokuyo kabı atıyo gıdıyo bu sekılde kapta dayanmıyo bırıktıryorum ama gıdıyo hepsı bızım ulkde cok gerı

• Kedilere bayılıyorum birr sürü kedim varrr sokak şehir ülkee fark etmez hepsi benim kedim onlarla ilgilenirim sularını mamalarını veririm dişileri rahat etsinler diye kısırlaştırırım veterinerlere götürürüm çok seviyorum sadece kedilere değil bütün hayvanlara karşı öyleyim :))

1|0
    0|0
  • Bayılırım, ölürüm... Hatta içimden hep geçirirm: "keşke hiç kaçmasalar da mıncıklasam, sevsem" diye... :)

1|0
    0|0
  • Ben çok severim hatta Syphnx cinsi alacaktım ama bizimkiler tüysüz olduğu için pek beğenmediler. Babam Chinchilla alalım dedi ama o da çok sorunlu tüyünü taramak vs. vs. bakım isteyen bir cins. Scottish Fold alacaktık çok pahalıydı anamın da canına minnet zaten :) dedi sen muhabbet kuşu al eve 4-5 tane biz de mecbur vazgeçip kuş aldım sonuçta eski kuşçulardanım :)

Kediler çok güzel tatlı akıllı ve dinen de bir sakıncası hatta evde olmasının bile bir bereketi olan bir hayvandır. İnşAllah ilerde alacağım :) Aslında sokaktan veya barınaktan alırdım ama tekir yani sokak kedilerinde de tüy dökümü çok var, sıkıntı oluyor o yüzden :)

ve tabi artık kapıya su da koymamız gerekiyor yazık hayvancağızlara..

0|0
    0|0
    • parayla almasanız sokaktan bır kedı alsanız daha sevap kedı köpek tıcarı hayvanlar degılerdır kuzu degıl ınek degıl nıhayetınde. bence sokakktan bır kedıcık alıp temızleyıp bakabılırsınız

• Diyorum ya aslında tekir alacaktım barınaktan veya sokaktan bir yavru veya uysal bir kedi ama tekirlerin tüy dökümü çok fazla oluyor diye vazgeçtik. 5 tane yeğenim var haftasonları geliyorlar ve evimiz de şükür gelen giden çok olur o yüzden gelenler için de sorun olmasın diye alamadık. Scottish Fold'lar en az tüy döken cinstendi ama o da pahalıydı. Yoksa tabii ki ilk tercihimdir barınaktan kurtarmak.. Nice nice cins güzel hayvanlar geliyorlar oraya da millet yine para ödemek için çırpınıyor.

• evet anladım coluk cocuk varsa dıkkat etmek lazım tabıkı

• çok güzel bir yere parmak bastınız tebrik ediyorum açlıktan susuzluktan onca hayvan var ölen biraz duyarlı olalım arkadaşlar

1|0
    0|0
    • bende sızı tebrık edıyorum evet bıraz kap su koysak arkadaşlar sıcak yaz gunlerınde kavruluyorlar hıcdegılse hergun 1 kere cıkarıp verebılırz su. ço ıhtıyacları var

• Seviyorum eve bir tane almak istiyorum ama gece uykuluyken ezerim diye korkuyorum :)

2|1
    0|0
    • ezmezsın ya gece lambası acık yatarsın etrafa bakarsın her kalktıgında bıraz zor olur ama sevıyosan besle tabı

• Birde insan korkar ondan ya gözleri acayip be kardeşim :)

• bendede aşırı kedi sevgisi var.bir kaç ay beslemiştim evde.bu gün bile yolda en az iki üç kedi sevmişimdir

(Kediyi sevmek imandandır.hadisi şerif)

1|0
    0|0
  • Kedi de besledim şuan köpegim var kaplumbagalarım var birde sokağa atılmış daha gözleri bile açılmamış 4 tane kedim var. Hayvan ayırt etmeden hepsini seviyorum. Köpeğim olduğu için şuan ancak sokaktaki kedilere bakabiliyorum. Zaten maşallah hepsini garfield gibi yaptım :)

0|0
    0|0
  • aşırı severim kedileri.yalnız farkkettiğim birşey var bizim türkiyenin kedileri sıcak kanlıdır pisi pisi yaparsın direk gelirler şimdi kıbrısta yaşıyorum 2 senedir bir tanesini sevemedim arkadaş! ama mesele şu kıbrısın kedileri tok! bizimkiler aç ondan oluyo hep

0|0
    0|0
    • olabılılır. bırde korkuyolar ondan gelmıyolar . zarar verırler dıye.

• 8 senedir kedi besliyorum bizim bahçede her sene yeni yavruları oluyo ya

1|0
    0|0
    • ooooo super. kısırlarştırabılırsınız. eger cok oluyosa yavrusu cok kedıye bakmakda kolay olmuyor sahıplendıredebılırsın

• kedilere bayılıyorum çok harika canlılar.Çok eğlenceliler.

1|0
    0|0
  • Bizim iki tane yavru kedimiz var :D Cok seviyorum.

1|0
    0|0
  • kedi olarak sınırlmayalımda olyı bn hayvnlrın her çeşidini seviyorum

1|0
    0|0
  • Bizde çok severiz sağolsunlar her salı karnımız doyuyor :D

1|0
    0|0
  • ben de severim kedileri tanışalım mı ? selam ranası hanım:)) şaka bir yana ben de severim kedileri bayılırım daha tatlı ve komik geliyorlar

0|0
    0|0
  • arada aynada kendime seni seviyorum diyorum. ama pek inandırıcı olmuyo :(

0|0
    0|0
  • teşekkür ederim hayvan sever olmak bir ayrıcalık

0|0
    0|0
  • güzel canlılar sevilmicek yanları yok !

0|0
    0|0
  • kedi görünce sağına soluna bant yapıştırıyoruz el freni çekik gidiyo sağa sola yalpalıyo ya da bıyıklarını bağlıyoruz yürüyemiyo :DD severim yani

0|0
    1|0
  • Sevimli hayvanlar evet ancak çok sevmiyorum. Besle kargayı oysun gözünü misali, arsız hayvanlar :)

0|0
    0|0
    • yukarıdakı arkadaş bır lınk vermış bı oku ıstersen :)

• okudum, doğrudur bir şey diyemeyeceğim. Ama kediler asabi oluyor yahu sokakta bir köpeğe yaklaşabilirsin yeri gelince ama kediye olmuyor aynısı

• benım bı kedım vardı köpegı dovuyordu asabı deyınce aklıma geldı

• uyuzum ya hiç sevmem vallahi kedileri ::))

0|0
    0|0
  • Ben kedi sevmem, sevene mani olmam. Su veririm

0|0
    1|0
  • Kedileri sevmem.

0|0
    0|0
  • Chinchilla Kedisi çok tatlı oluyor

0|0
    0|0
  • Severim evde en kolay bakılan hayvanlardandır. bütün gün uyur

0|0
    0|0
  • kedileri severim zaman oldukçada beslerim onları:D

0|0
    0|0
  • böyle ince düşünen insanlarında olması beni çok mutlu etti

1|0
    0|0
  • çok severim bir sürü kedi beslemiştim zamanında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Evde besleyecek kadar değil ama yemek veririm su veririm kötü davranmam lakin daha çok köpek severim ...

1|0
    0|0
  • Evet cogu insan kopek tercih ediyor fakat ben bir hayvanseverim ve her turlu hayvan gorunce geberiyorum resmen tanrim ne sirin yaratmis ya :) benim bir erkek arkadasim var o da kedi hastasi biz beraber bitiyoruz kedilere manyak gibi :D tatlim hatirlattigin iyi oldu ne zamandir su, yemek koymuyordum sagol canimsin. <3

1|0
    0|0
  • Çok severim çok tatlılar yerim onları yerim <3

1|0
    0|0
  • kedi seven erkeği çok severim :). harika arkadaş oluyorlar. diğer erkeklerden daha insan oluyorlar. ben kedi aşığıyım zaten. tapıyorum kedilere.

2|0
    0|0
    • harıkasın evet oyle. onlar candır aşktır hayattır ve kedı sevmek ımandandır

• kedim var ramses çok tatlı ablası :)

1|0
    0|0
  • çoğu ınsan kedılerı sevmıyor ama ben kedılere aşığım resmen bana kalsa evdede beslerım ama annem musade etmıyor tuy dökermış fılan :D

1|0
    0|0
    • ne guzel. ben tiplerıne dayanamıyorum bak bak öl bak bak sev yumuşacık onlar hayat gıbıler. çok sevıyorum.

• hele nefret edenlere ayrı bı gıcıgım. koskoca yengem var amcamın karısı dıyokı ben kedılerden nefret edıyorum bı tekme aatarım gıder dıyo yasından basından utanmıyo köpek.allahta ona bı tekme atcak gorcek ondan sonra

• :D seven bilir sevmeyen ne bilsin :D

• Cok cok severim bal,badem ve duman adında 3 tane kedim var biri 2 yasında diger ikisi henüz 1 aylık dünyanın en tatlì seyi onlar zaten kedilerde bilir onlar sevdigimi bir sokaktan gecerken kedi göreyim hemen pesime takılır sevdirir nankor de degiller ayrıca keske insanlarda kediler kadar olabilseler cevrdekilerden cok pisilerime anlatıyorum dertlerimi en azından anlamasada dinliyorlar canlarım benim

0|0
    0|0
    • ben kaçkısıyle kavga ettım bı bılsen şerefıslzer gelıp gelırp nankör bunlar yok soyle bunlar cahıl cuhelalar bu ınsanlıktan nefret edıyorum bır bılmışler nankör demesını. onlar muthısler canlar... en nankör hayvan ınsandır

• hayatta en nefret ettıgım hayvan

0|0
    2|0
  • tüm hayvanlarını seviyorum karıncasından fiiline kadar...

1|0
    0|0
  • Seviyorum hemde cooook

1|0
    0|0
  • Şimdi sana benim yavruyla annesinin resimlerini yollasam düşer bayılırsın :))))) Dinimizdeki önemini bilmiyordum?

0|0
    0|0
    • oooo dınımızde yerı cok buyuk eskıden hep derlerdı bılmem hatırlamsın bır kedı olduren 7 camı yaptırırsa affolunur dıe daha cok seyler var bunla ılgılı

• Her hayvan kutsal benim için ölürüm nan onlara

1|0
    0|0
  • Kanlarına bayılırım alskdja

Şaka bir yana eskiden bana kedi alın diye ağlayıp zırlıyordum şimdi burada olan yoğun sokak kedileri yüzünden hiçbirini sevmiyorum..Yavruları severim belki de o da on beş günlük olacak fazlasını istemem :D Köpek seviyom bennnnn

0|0
    0|0
  • sanan bebeklerimden birinin fotosunu yollıyım ben bütün hayvanlara aşığım link

0|0
    0|0
  • tabi ki severim :D

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum sesinden bile tiksiniyorum önceden böyle birşey yoktu birden ortaya çıkıverdi sevmıyorum bu özelliğimi ama napalım

0|0
    1|0
  • hiç sevmem,nankör olurlar zaten. köpeklere bayılırım <3

0|0
    2|0
  • beni küçükken kedi ısırmıştı o sebepten midir bilemiyorum ama kedileri hiç sevmiyorum, köpeklere bayılıyorum ama özellikle kurt köpeklerine :)

0|0
    1|0
    • seni ısırmış ama bir zararı dokunmadığı halde çoğu kişi korkar kediden

• ben sevmiyorum zaten ya bakışları falan hiç hoşuma gitmez

• sevilmezmi ya cok sevimliler

0|0
    0|0
  • bnde butun hayvanlari severim .1 tane kopegim 2 kusum var .Kedileride severim elimden geldigince sokak kedilerini beslemeye calisiyorum:)

0|0
    0|0
  • Başta kedi olmak üzere bütün hayvanları seviyorum önceden kedimde vardı hala var ama sokakta sokaktakiler istemese her kediği doyuruyorum :D yakında kediden geçilmick sokak

0|0
    0|0
  • Çok severim, sokakta bulduğumu eve taşırım kırçiçeem.

0|1
    0|0
  • kedi işte...

0|0
    0|0
  • hayvanları severim ama korkarım :(

0|0
    0|0
  • ben korkuyorum kedilerden :D

0|0
    0|0
  • Kedilere alerjim var.

0|0
    0|0
  • Tiksinirim Korkarım en sevmediğim hayvan kedidir aslında çok itici gelir bana

0|0
    2|0
Yükleniyor...