Sorum Bayan arkadaşlara :)) Anlayacağınıza inanıyorum

Merhaba...

26 yaşındayım. 6 ay önce bir rahatsız geçirdim, sigara ve alkol kullanıyordum bırakmak zorunda kaldım. Doktorum spor yapmamı söyledi. Kilo verdim Fit vücudun üzerindeyim :) ve 6 ay sonra hayatım çok değişti. Dik yürümeyi öğrendim mesela :)

Çevremdekilere göre Efendi biriyim. Ama yolda görsen kim bu ya deyip geçilicek biriy- DİM :)

6 ay sonra insanların bana baktığını farkettim. ve giydiğim kıyafetler daha bir güzel gözüktü :) ve işin garip tarafı bir cafede otururken bakışlar farkediyorum. ve inan 6 ay önce bunların hiçbiri yoktu. Yakışıklımıyım? sanmıyorum :) kendimi sevmeyi öğrendim.

Sorum şu... Birilerinin farketmesi hayatımın yönünü değiştirirmi artık güzel adımlar atmak istiyorum. ve bir bayanın bu cümleyi çözeceğinede inanıyorum teşekürler cevaplarınız için.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk olarak sizin kendinizi sevmeniz önemli. ben çok kilolu bir insandım mesela ama kiloluyken de kendimi seviyordum çünkü diyete ve spora başladıktan 10 gün sonra ne kadar azimli ve iradeli olduğumu ve 4 kilonun çoktan gitmiş olduğunu farkedip daha da motivasyonum arttı...

O zamanlar bana iri yapılı gelişikli şişman şişko geniş kalın balık etli gibi saçma sıfatları layık görenler şimdi saygıyla ve gıptayla bakıyorlar bana... :) :)

yani hayatımın yonu de değişti... ''yüzün güzel ama kilolusun'' lafından kurtuldum mesela... nefret ediyorum ama halen daha insanlardan cunku kinim öfkem bitmedi bana hakaret eden insanların hepsi kilo alsın da alay etme sırası bana gelsin istiyorum yani bende sorun var belki halen daha...

o yüzden siz kendinizi sevin sayın herkes daha bir sever.. uzun bir yazıydı afedersiniz :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen değişmedin.. İnsanın herşeyden önce kendini sevmesi önemli ve en başta kendini nasıl hissedersen karsındaki seni öyle görürmüş. Sen değişerek sadece ilk süzüşü yakaladın ama kızlar ilk bir bakar snra hemen hareket , davranış, konusma, gülüş , duruş ve özgüvene bakar.. bnce sen bakımdan ziyade kendi kötü duygularını yenerek değiştin senin gözlerindeki bakısların değiştigine bile inanıyorum ben .. evet begenilmeye baslamıssın ve kendine deger veriyosun eminim hayatına girenede büyük değer veririsin bu sayede.. sen büyük bir bölümü aşmışssın zaten gerisi gelirr.. mutluluklar snnle olsun :)

1|1
    0|0
  • seni anlıyorum ben de benzer şeyler yaşadım .o disiplini yakalamak hem de sıkılmadan insana doyum veren bişey.sonuçtan çok yolun kendisi eğlenceli olması güzel tarafı.gelecek odaklı olunca kısırlaşıyor.hep daha fazlasını istiyor insan.kendini sevmen için sebeb arama bence.kilo alırsan tekrar başa dönebilirsin.ne düşünüyosan onu yaşarsın.eminim kendin için iyi şeyler istediğinde onlara yöneleceksin.algıda seçicilik oluşuyor sonrası cesaret

0|1
    0|0
  • bence sen fit bir duruma geldiğin için artık hoş görünüyosun.. ve bakışlar senin daha azimli olup hayata tutunmanı sağlayacak gibi duruyo :)

0|1
    0|0
  • Her şey senin elinde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...