Eski sevgilim nasılsın diye mesaj atmış

Eminim ki bu soruyla karşılaşan çok insan olmuştur. Aradan geçmiş 2 ay herşey yaşanmış bitmiş neden bir insan denedim olmuyor yapamıyorum dediği bir kişiye nasılsın diye mesaj atar? aslında cevap yazmıcaktım ama insanlık olsun diye cevap yazdım ilk başlarda güler yüzlü cevaplar verdi konuşmanın sonlarında ise soğuk davrandı sizce bu neyin peşinde? egosunumu tatmin etmek istiyor yoksa yanlızlığın verdiği etkiyle takılacak başka birini bulamadığı için mi bana gönderme yapıyor? şimdiden ilginiz için teşekkürler.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben sana bir kız olarak yasadıgımı aynen yazayım.. Ben , arkadaslarım , tanıdıklarım yani bizz kızlar kısaca buyuz; Sıkılırız bahaneler bahabeler ayrılırız neden? daha iyisini bulma amacı .. Farklı kişilerle olma amacı vs. Sonra nolur ? gittiğimiz kişilerden agzımızın payını alır ve asıl bizi seven bıraktıgımızı özleriz .. ya da aradgımız bulamayıp dönmek zorunda kalırız.. saana tavsiyem insanlık namına bile cevap verme... Knedeni kullandırma.. 2 ay olms zaten alısmssındır. Baska gemilere yelken aç. Cnkü o kız bir daha gider..

1|2
    0|0
    • söylediklerini çok iyi anladım gerçekten içimi rahatlattın gece gece teşekkür ederim :)

• yüzde yüz doğrudur;)hatta bırak pişman olupta gelsin o anki halini gör.iyiki gitmiş diyceksin.daha iyileri çıkıyo;)

• aynen ...

Kızlar Ne Diyor 6

• bizimkide atıyodu noldu.o işten hiç bir şey çıkmıyo genelde maalesef.kimi zaman vicdan azabı kimi zaman ego tatmini kim zamanda hatır sormadır.siz istisna olabilirsiniz ama baktın o uzaklaştı yüz verme ve yazma.bırak uğraşıcaksa o uğraşsın

0|1
    0|0
    • çok düşündüm cevap versem mi vermesem mi diye aslında yazmamın sebebi niye cevap attığını yazdıklarıyla öğrenmekti. ama sıfıra sıfır elde var sıfır :D

• yazma o zaman.her türlü senin yararına.pişman olsa bile iyice emin olun.hepimiz yaşıyoruz.sizden 4 ay öncede ben ceset gibiydim benzeri durum yüzünden.şimdi aşık oldum ve dğer kişi başkasına kaptırınca af dilemeye başladı ama onun dışında amacı kopmamak ve kullanmaktı.sittir ettim.döt oldu.vazgeçemiycem sandı:D

• evet yalnızlıktan ego tatmini olayına girmiş bence.

0|1
    0|0
  • amaç yalnızlığını gidermek olabilir

0|1
    0|0
    • sanırım bende öyle düşünüyorum.

• aslında kötü bir tavır sergilemedim bulunduğum durumlardan falan bahsettim ama mesajlarına meşgul olduğum için biraz geç cevap verdim

• belkı oyuzden tavır almış olabılır

• Ben canım sıkılınca atarım beklentim yok

0|0
    0|0
  • Ne guze iste keske benim sevdigimde atsa

0|0
    0|0
  • Ya acı cekiyor ya da canı cekiyor arkadaşın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kız seni kullanmak istiyordur birisini kıskandırmak için. plan yapmış tuzağa düşme

0|0
    0|0
    • Mossaddan aradılar ismini verdim :D

• :))))))))))))).hain. senin olduğunu biliyordum :D 10dk içerisinde etrafın sarılacak

• Ego tatminliği güzel bir şey kardeşim :)

0|0
    0|0
    • seni yücelttiği kadarda karşı tarafa kötü izlenim bırakır. Belki bu yüzden kaybediyorumdur :D

• Vayy kardeşim benim yürü be ama onu senin hatun için söylemiştim :)

• Gurur yapma erkeklik yapmış becerememiş anlasılan el uzatana sende elini uzat

0|1
    0|0
Yükleniyor...