Unuttu beni galiba çok özlüyorum

arkadaşlar takriben 2 aydır görüşmüyoruz ne o arıyo nede ben unuttumu sizce ne yapiyim sizce yeniden barışmak için

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Valla dostum unutmazsın belkı ama merak etme alısırsın sonra baskası gelır o gıder dıgerı gelır bu hep boyledır o bakımdan salla gıtsın hepsını hayatını yasa sevme bence cunku sevmezsen senden kıymetlısı yok hem sonunda ayrılsan bıle cokta tın oluyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen unutmamışsın belliki sen ne sebeple aramıyorsan belki o da aynı sebeple seni aramıyordur.biran herşeyi unutup sen ara.tepkisi olumsuz bile olsa en azından ne düşündüğünü öğrenirsin.bazen gurur yapmak kaybettirir.

0|0
    0|0
  • İlk asklar unutmaz unutulmaz uzulme bende unutamadim

0|0
    0|0
  • Arama kendini bir şekilde hatırlat aaa dur erkeksin oh iyi olmuş:D

0|0
    0|0
  • Degicekse ara

0|0
    0|0
  • sorularınızı okuyan gercekten aptala bağlar ;) aramadan bilemezsin, bilmeden de emin olamassın

0|0
    0|0
    • aradımmı kapatıyo teli en son bir ay önce aradım dahada aramadım aklımdan çıkmıyo ya kendimi yiyip bitiriyorum

• arayınca niye sevinecekki

• sevgili yazmıyordu sorun da pardon

Erkekler Ne Diyor 3

• Ara veya mesaj at.

0|0
    0|0
  • bence arama ararsan 2 aydır neden aramıyosun dicektir kızlar böyle işte

0|0
    0|0
    • hep ön yargılı davranırlar ben neden arıyorum o arasın gibisinden malesef kimse aramaz :D

• arkadaşlar telimi engellemiş telimden arayamıyorumki hep meşgule düşüyo sabahtan beridir arıyorum kız resmen engellemiş beni hayatından ne yapsam ne etsem boş yani

• sen bir adım at öylese

0|0
    0|0
Yükleniyor...