Ölen hayvanlarınızın isimleri nedir?

ilk önce ölmüş olmaları gereklidir. Şimdi benim bir japon balığım vardı, adını 'Sawyer' koymuştum, hem sarı-turuncu karışımı bişidi, hemde iri yarıydı..

Bi sabah fazla yem attığımdan çatladı hayvan.. Ertesi gün ters dönmüş halde buldum yawrucağı. Allah kımseye göstermesın öyle ters ölümü..

Bu vesile ile ölülerimizi analım.. Gittiğin yerde huzur ıcınde yat yoldaş.. dsada

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• Akvaryumum var iki tane japon bir tane de vatoz balığım vardı, japonlardan ufak tefek olanın adı ben yani emeldi, diğer biraz daha büyük olan japonun ismi aşkımın ismi ercandı, vatoz balığın adını da hayırlısı koymuştuk :) biz ayrıldık maalesef, hayırlısı ve emel isimli balıklar da öldü, lakin bu ercan balığı niye kaldı hala onu anlamış değilim, ve hala onu besliyorum arkadaş anısını da bıraktı gitti olan bana oluyor :) Ne olursa olsun beslediğiniz bir canlıyı kaybedince insan gerçekten çok üzülüyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• link adı kaçak . öleli 2-3 sene oldu. 11 yıllık arkadaşımdı benim :((( hala yeni kuşuma yanlışlıkla kaçak diye seslenirim.

0|1
    0|0
  • Babam yillar yillar önce eve siyah beyaz renkte bir kedi yavrusu getirmisti adini amokachi koymustu :) amokachi den kedi ismimi olur dedik ,arkadasimin kedisinin ismi kizimdi bizde kizim yanliz kalmasin diye oglum koymustuk , 2-3 sene sonra annem oglumu evlatlik verdi ev ahalisine duyurmadan :(

0|1
    0|0
  • Keşke dalga geçmeseydin bu konuda.

1|1
    0|0
  • bizim japon balıgı da gecen gün öldü halam turuncum diye seviyordu ben portakal diyordum ayrıca köpegim vardı atılgan o da calındı şimdiye ölmüştür diye düşünüyorum yaşıyrs 13 yaşında falan şu an

0|1
    0|0
  • Benimde japon balıklarım aynı seninki gibi ölmüşlerdi.

Birinin adı portakaldı diğerinin cingözdü.

Çocukluk aklıyla aç kalmasınlar diye doldururdum yemi.

0|1
    0|0
  • bı nsuru balıgım var ısımlerı yok dogal olrak ama bı kedım vrdı adı murattı kayboldu olmüştür herhalde . bırde horumuz vardı şakir. onuda kestik ..

0|1
    0|0
  • Hiç isimleri olmadı hayvanlarımın.

0|1
    0|0
  • bir kangalımı zehirlemişlerdi hülagü idi adı sinirlerim bozuldu

0|1
    0|0
  • link kızımın adı numişti :(( geçen yıl ekim ayında öldü 7 yıldır benimleydi :((((

0|1
    0|0
  • balığımın adı sülük hemstırımın adı pıtırcık sukaplumbağamın adı osman idi

0|1
    0|0
  • köpeğim vardı viski :(

bir de kuşum vardı Ali

kaplumbağam kapi ama firar etti haber alamadık bir daha 3 gün aradık evin içinde :(

0|1
    0|0
  • Joseph yani Yusuf vardı muhabbet kuşum... Veterinere götürmüştüm hasta olmuştu ellerimde öldü... 9 yıl yaşamıştı, çok güzel bir kuştu...

0|1
    0|0
  • kırmızı gagalı yeşil bir papağanım vardı adı candı rahmetli iyi çocuktu.

0|1
    0|0
  • öleceğini bildiğimden isim koymamıştım teleskopuma.iilk önce ölmüş olduğundan ilk onu yazdım kjasbdjkasbkjas :((((((

0|1
    2|0
  • Daha önceki hayvanlarıma isim koymadım.Ama şimdiki kuşun ismi Çatlak <<<3<<<<

0|1
    0|0
  • Omrum boyunca hayvanlari hic sevemedim. Hayvanlari sevmyen insanlarida sevmezmis derlerde neyse.

0|1
    0|0
  • aynısından bende de vardı adı kardelendi 1 hafta içinde öldü çok yemden

kardelen ismi nereden geldiyse aklıma 8 yaşında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ölmedi ama benim için öldü sayılır , askere gidiyo olmasaydım kızım hala benle olucaktı , pitim vardı adı peri idi .

0|1
    0|0
  • ulan ölen iki köpeğiminde adı Paçi idi bu isimde bir uğursuzluk var ama anlamadım.bir diğer rahmetli köpeğimin adı da Deks idi. Artık köpek beslemiyorum kediye döndüm.

Not:Hepsi ecelleriyle öldü.

0|1
    0|0
  • Boncuk,Maviş,Murtaza,Beta.

0|1
    0|0
  • Sultan papağanım vardı adı Tosun'du biraz toramanca bir hayvandı ama çok severdik.

0|1
    0|0
  • Şef

0|1
    0|0
  • Peluş 1, peluş 2, tobi, ve çiçek isimler tuhaf biliyorum hep bizimkiler yüzünden :)

0|1
    0|0
  • bir sürü balık ve kuş geldi geçti..isimlerini bilmiyorum :(

0|1
    0|0
  • Maviş diye bir muhabbetkuşum vardı, felç geçirdi, öldü

0|0
    0|0
  • Paşa vardı, rottweiller. Fazla bi' birlikteliğimiz olmadı ama ısınmıştım epey.

Max vardı. 12 sene birlikteydik, zaten ömürleri o kadar. Ölünce bir daha hayvan istemedim evde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...