Beşiktaş 4 - Alanyaspor 1 maç sonucu düşünceleriniz nedir?

#BEŞİKTAŞ Vodafone Arenada Kendi Evinde Taraftarı Önünde İlk Maçına Çıktı Rakibi Süper Ligin Yeni takımı Alanyaspor'du Maçı #BEŞİKTAŞ 4-1 Net Skorla Farklı Kazandı. Gol Perdesini Oğuzhan Özyakup 6. Dk Açarken, 42 Olcay, 58 Pen. Ve 78 Cenk Tosun Atarken 90+2 de Penaltıdan Emre'nin Attğı Golle Alanyasporun Tek Golünü Atarak Maçın Skorunu BelirlediBeşiktaş 4 - Alanyaspor 1 Maç  Sonucu Düşünceleriniz nedir ?

1|2

En İyi Kız Görüşü

• Fb'li olarak Bjk takımını tebrik ederim. Takım güzel oynadı ve kazandı. Galibiyet serileri böyle devam eder umarım.

0|3
    0|0
    • Fbli olduguna emin msn galibiyet serisi devam eder umarim diosun. d

• @@wesley-10 bir takımın devamli kazanması hakkında temennide bulunmam suç mu? Bu arada rakip takım anlayışı bana göre yok.

• Avrupada desteklersin oda. ters bana da hadi anlarim kendi ligindr kendi takiminin rakibini destekliyorsun bukadar centilmen olma bence

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyon kaldığı yerden devam ediyor

Güzel galibiyetti ama henüz %100 hazır değiliz daha iyi olacağız

Bu arada tehlikeli harekete penaltı çalan hakem , mac boyu kasap gibi oynayan alanyanin siyahi topcularına sari çıkarmaması art niyetini gösteriyor.

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 24

• beşiktaşlı olarak takım tam olarak güç bakımından hazır değil. tolgay sosanın yerini doldurabilmiş değil rakip alanya tarihinde ilk defa süperligde deneyimsiz skora bakarak hareket etmek doğru olmaz. maçta kopmalar oldu ilk yarının ortaları ile ikinci yarının sonlarına doğru kopuk bir futbol vardı zamanla aşılacaktır yeni transferler de adapte olursa dahada güçlenir fakat gomez ve sosa'nın yeri doldurulur mu gelecek kişilerin uyum ve performansına bağlı bunun haricinde çoğu gazetecinin dediği gibi bu sezonda ligin kaderini yine biz belirleyeceğiz sanırım

0|1
    0|0
  • Hazırlık maçı havasında geçen bir maçtı beşiktaş için iyi bir başlangıç oldu Alanyasporun penaltısı bana göre penaltı değildi Oğuzhanın golünede ayrı parantez açmak lazım.

0|1
    0|0
  • Alanya resmen köy takımı ya, gol yememize sinir oldum. Gerçi bizim kadro da daha yeterli değil ama. Yine de güzel bir galibiyet oldu. Ama transfer şart ya. Vakit geçiyor

0|1
    0|0
  • Heeeellllaaall beşiktaşıma

0|1
    0|0
  • Belliydi böyle olacağı

0|1
    0|0
  • Kimi yensek. Karşı takım çok kötü diyor bu renkliler

0|2
    0|1
  • Normal

0|1
    0|0
  • iyi skor..

0|1
    0|0
  • Alanyaspor beleşe penaltı aldı maçın hakkı 4 - 0 (Fenerliyim)

0|1
    0|0
  • Alanya hiç hazır değil :D

0|1
    0|0
  • Açıkçası futbol beni tatmin etmedi. Sos ve Gomez i aradı gözlerim. Ancak ölümüz 4 atıyorsa... :D

0|1
    0|0
  • pek düşüncem yok

0|0
    0|1
  • Helal olsun adamlar takır takır oynadı maşallah :)

0|1
    0|0
  • Bir gs li olarak bjk yi tebrik ederim

0|1
    0|0
  • normal bişey

0|1
    0|0
  • Vurucaz Kırıcaz Patlcaz.
    Vurucaz Kırıcaz Patlcaz.
    Vurucaz Kırıcaz Bu maçı da alıcaz.

0|1
    0|0
  • Ligin yeni ve basit takımı bence önemli olan haftayaki maç olur o zaman transferlerde yapılır umarım nasri çok istediğim oyuncu umarım gelir

0|0
    0|0
  • Güzel maçtı ama ölçü olamaz bizim için Adriano gene şanssız çıktı oyundan yeni transferlerimiz de geldimi Gücümüze güç katacak

0|1
    0|1
  • alanya rakip değil.

0|2
    0|4
  • Beşiktaş bu senede eze eze şampiyon olacak. Şikeyle ferhatla veyselle şampiyon olanlara ders verecek yine

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...