Hiç unutamadığınız korku filmleri var mıdır?Sizi en çok etkıleyenler hangisi?

Korku filmlerini, bazıları saçma bulur izlemez..bazıları korkar gercketen oduyguyu gerılımı yaşamak ister izlemez. Sizin izleyipte unutamadıgınız filmler hangileri? Benim paranormalactivity ve hostel serileri o fılmler gercekten etkılıyecıydı bana göre..Yalnızken mı ızlersınız korku filmini yoksa illa birisi olsun yanımda mı dersiniz? cevaplar için tesekkurler gecenın uykusuz insanları:)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• karadedeler olayı die amatör kameradan çekilmiş bir film var tavsiye ederim amatör diyip geçme çok başarılı yanlız izleme tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • evet onu duymustumm..nerden bulabılırz o filmi nette..

• karadedeler olayı yaz direk çıkar bende izlemedim ama arkadaşımın anlattığını söyledim sana beğenirsen haber ver bende izliyim

Kızlar Ne Diyor 3

• ölüm sessizliği :D ben genelde oyuncak teması olan korku filmlerinden daha çok irkilirim :D

0|0
    0|0
    • bi de eskiden chucky vardıya chuckynın gelini chucknın amcası :)) diye seriye baglamıslardı

• evet :D en yakın zamanda izlediğim el cin var ondan da tırstım, internete düşsün bir daha izlerim.. tünel ve 4 . tür de germişti beni

• elcin filmine bende gıtmıstım ama ik 10dksını izleyebıldım film bozuldu :)) yadedim bı fılm bukadarmı ugursuz olur sonra bı daha da gıtmedim...

• el cin...kesinliklee

0|0
    0|0
  • Seytan carpması :) 2 ay boyunca geceleri beni uyutmamisti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şeytan (1973) filmi sçırtmıştı zamanında, hoş izlediğimde 6-7 yaşındaydım.

Halka vardı bir de ciddi ciddi tırsıtan.

Nasıl denk gelirse öyle izliyorum özel bir tercihim yok. Birileri varken daha keyifli ama, onları tırsıtabiliyorsun aralarda.

1|0
    0|0
  • ring!

sixth sense!

0|0
    0|0
  • tam korku filmi degil gerilim filmi aslinda ama OMEN serisi cok etkiliyiciydi.En sevdigim film diyebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...