Sizede Antipatik geliyormu?

Arkadaşlar futbolla pek aram yok sadece denk geldiğim zaman maç veya spor programı izlerim şu fenerbahçe özellikle başkanı ve yöneticileriyle aynı zamanda bazı oyuncularla sizede antipatik geliyormu? Dediğim gibi taraftarı olduğum klup ADS dur ist. takımları tutmuyorum ama sadece fb bana antipatik geliyor

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• evet antipatikler ve bunu bilerek yaratıyorlar. türkiyede fenerbahçe çoğu takım tarafından sevilmiyorsa, durup sorgulamalı kendini. niye sevilmiyorum diye.

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• takım tutma böyle bişeydir işte hangisi sempatik gelirse onu tutarsın,antipatik geleni de sevmezsin.

0|1
    0|0
  • öyleler aynen.

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• nedeni bu link

0|0
    0|1
    • yok katılmıyorum Türkiyenin en büyük futbol takımı Galatasaraydır göz var nizam var avrupa kupaları var en çok şampiyon olan takım ama yinede gs değilde fb antipatik geliyor bana

• senin katılıp katılmaman önemli değil maradona sebebini net bir şekilde açıklamış. Türkiyenin en büyük spor kulübü Fenerbahçedir. tüm branşlarıyla. ayrıca göz var nizam var değil göz var mizan var

• her neyse beni ilgilendirmez ist. takımları tutmuyorum ama herşeyden önce bir Türk'üm ve dünyaya bizi en iyi şekilde temsil eden takım Galatasaraydır ayrıca maradona öyle demişte platinin dediğini unutma

Büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar ise büyük takımları yendiği zaman övünür bu adam dünya futbolunun patronu gönül ister Türkiyenin en iyisi ADS olsun ama Galatasaraydır en iyisi

• belki de

0|1
    0|0
Yükleniyor...