Amacı ne onu mu seviyor

ocak yı gibi sevgilimle tartışmış ayrılık asamasına gelmiştik o zaman eski sevgililerinin profillerine bakmış facebookta hepsinede baktığı için sorun cıkartmadm barışınca neyse aradan üç ay gecti iki gündr ayrılık asamasındaydık bugün barıştık ben facebooka grdim bir baktım eski sevgilisinin adını aratmış yine bu sefer sadece bir tanesinin adını aratmış zamanında benden önce aşık olduğu sevgilisinin adını aratmış yani bunu görünce tabi cok üzüldüm hatta kızın herkese araması kapalı oldugu için kızın ablasının profilini bulup onun arkdslarından kıza bakmış bulmuş kavga ettk baktım işte merak şu bu onu istesem onunla olurdum çıkardım şu bu dedi affettim neyse bes dakika önce bir baktım kızın facene bakmaya calışmış yine neden sizce onu mu seviyor amacı ne bunun biz iki yıldr cıkıyoruz

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• daha önce hiç öyle bir durum yaşadınız mı?

1|0
    0|0
    • hayır canım şöyle anlatayım ocakta ayrıldk kavga ettik barıştık bu şifresini verdi bir baktım eski tüm sevgililerine bakmış hadi dedim merak etmiştr tek birtane baksa soru olurdu diye düşündüm aradan üç ay gecti iki gündr kavgalıyız baya büyük kavgaydı yani bugün barıştık sonunda tam iyi olduk ki facebooka bir baktım eski sevgilisini benden önce iki yıl önce asık oldugu kızı aratmış ve kızı bulamayınca kızın abisinden kıza bkmış bir sekilde affettim onu dedi bunu dedi biraz önce bir baktım

• öyle yapıcam ama ya usta bir yalancıysa :( of delircem yemin ederm allah kimseyi bu duruma düşürmesi benimle ilgilndgn için sağol canm

• rica ederim ne demek :) usta bir yalancıysa da kurtulmuş olursun konuş en azından kafandaki soru işaretleri gider

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayrılık aşamasına gelince, bari kataloga bakayım demiştir.

Anladın mı :)

1|0
    0|0
    • ama bu yüzden bugün o kadar kavga ettik ve barıştık yine bes dakika önce bakmış

• İçimden geçeni söyliyim mi?

Bu tür şeyler söyleyip üzmektan hoşlanmıyorum ama, seninkinin gözü onda kalmış.

Ayrılırsanız kesin ona teklif eder.

Umarım yanılıyorumdur, yoksa biraz abarttım mı :)

• biz iki yıldr çıkıyorz sevgilimle iki yıl önce bir yıl da arkadastık yani üç yıl önce biz arkdsken bu kıza asıktı kız bunu bırakmıştı baya üzülüyordu biz dertlesrdk fakan derkn birbirimize asık olduk iki yıldırda cıkıyorz iki yıl sonunda eski sevgilisine o kıza bakması aklının onda kaldıgı anlamına mı gelir bana yüzük taktı ailesiyle tanıştırdı yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...