Hayatınızda hiç birşeylerden vazgeçtiğiniz oldu mu?

hayatınızda çeşitli sebeblerden dolayı vazgeçtiginiz yada vazgeçmek zorunda oldugunuz durumlar oldu mu ?

mesela ;

sevgilinizden

eşinizden

işinizden

ailenizden yaşadıgınız şehirden

egitiminizde

olduysa pişmanlık yaşadınız mı ?

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Kendimden vazgetim.Yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Çok sevdim vakti zamanında,kıyamadım,yıpratmak istemedim hiç,gün oldu ellerimle yıkadım onu,okşadım,üstüne toz konmasına bile gönlüm razı olmazdı,seneler geçti,bembeyaz bir kır çiçeği gibiydi,ama yıprandı,ayaklarımın temposuna artık yetişemiyordu...

Spor ayakkabımı çöpe atmak zorunda kaldım ondan vazgeçtim ='(

0|0
    0|0
  • Oldu mecbur bıraktı başkada seçeneğim yoktu çırpındıkça bataklığa daha çok saplanıyordum

0|0
    0|0
  • Benim yaşamımın kısaca özeti;

Vazgeçtiklerim ile bunlara duyduğum pişmanlıkların toplamıdır.

0|0
    0|0
  • -memurluk imtihanını kazandığım halde gitmekten vazgeçtim. asla pişman değilim çok şükür bu da doğru bir karar olmuş.

0|0
    0|0
  • beni üzen bir durum var ki hepimiz gibi büyüdükçe çoçukluğumuzdan, saflığımızdan ve sevgimizden vazgeçer olmamız. o yüzden kimse hiçbirşeyden vazgeçmem demesin..

0|0
    0|0
  • pisküvit alacaktın son anda vazgeçtim pişmanım

0|0
    0|0
  • bazen şunu diyorum kendimee... un,versiteden sorna direk boyle bir yogun iş hayatı yerinee.. daha rahat ve dahada devam edebilirdim diye dusunuyorum... bir cok ulke gezip hem kendimi geliştirmek hemde gencligimin ışıgını sonuna kadar goturmekk...

0|0
    0|0
  • Subay okuluna gitmekten, memur olmaktan, sevgilimden vazgeçtim. Asla pişmanlık yaşamadım.

0|0
    0|0
  • vazgeçtim yapamıyorum seni sevmeyi ağır ödüyorum.

0|0
    0|0
  • yaşdığım yerden vazgeçtim okulumdan vazgeçtim sevdiğimden vazgeçtim vazgeçilecek baska birsey kaldı mı :) hiç pişmanlık duymadım...

0|0
    0|0
  • Şerefim, gururum, onurum, elimde gerisi çokta skmde...

0|0
    0|1
  • O ayakkabıyı almaktan vazgeçtim, pişman mıyım? olmamayı temenni ediyorum.

0|0
    0|0
  • sevdiğimden vazgeçtim

0|0
    0|0
  • Eğitimimden vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • bazen öyle bir gün oluyorki demekki kendimden vazgeçmişim dedğim oldu..

0|0
    0|0
  • herşeyden vazgeçtim

0|0
    0|0
  • çok sevdiğimden vazgeçtim,

yakınlardada yaşadığım şehirden,mazimden vazgeçeceğim..

0|0
    0|0
  • Vazgeçtim. Kısa vadede pişman oldum. Ama uzun vadede mutluyum aldığım kararlardan

0|0
    0|0
  • hangisini sayayım..

0|0
    0|0
  • egıtımımden ve yasadıgım ulkeden vazgecmek zorunda kaldım

0|0
    0|0
  • Dünya tersine dönse vazgeçmem..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kendimden vazgeçmiştim

0|1
    0|1
  • Çok kişi mutlu olacak diye çok şeyden vazgeçtiğimi bilirim.Değdikleri de olmuştur pişman mıyım bilmiyorum ama..

0|0
    0|0
  • Evet vazgeçmesini bildim zamanı geldiğinde bazı şeylerden , ama hiç pişman olmadım ...

0|0
    0|0
  • eğitimimden babamın istekleri yüzünden vazgeçmesemde taviz vermek durumunda kaldım çok pişmanım! Hayata bir kez geliyoruz vazgeçmeden önce denememiz gereken her yolu denemeliyiz bence pes etmek yada istemediğimiz seçeneği tercih etmek en son düşünülen şeyler olmalı.

0|0
    0|0
  • Çok şeyden vazgeçirildim. Yemek yiyemedim, sigara içemedim, su içemedim, rahat rahat oturamadım, günlerce çorapsız buz gibi havada gezdim, boynumda da sürekli tasma vardı. Falan filan. Ama seviyorum öyle şeyleri. Arada özlediğimde tasmamı takıyorum.

0|0
    0|1
  • vazgeçmemekden vazgeçdim.

0|1
    0|0
  • dini inancım...

0|0
    0|0
  • evet mesela bir ara sigaradan vazgeçmiştim dayanamadık tekrar bir araya geldik

0|0
    0|0
  • vazgeçtim çok pişman oldum ve geri döndüm ... ( sevgilim )

0|0
    0|0
  • Hayatim da fazladan yer kapladigini farkettiklerimden vazgectim.

Canli,cansiz.

0|0
    0|0
  • Evet vazgeçtim, zor oldu ama iyi oldu. Bunun için asla pişmanlık yaşamam.

0|0
    0|0
  • istanbuldan vazgeçtim bir süreliğine...erteledim.

0|0
    0|1
  • ülkemden vazgectim , yurt disina ciktim ve cooooook pisman oldum ..

simdi ise evlendigim zaman tekrar bu yasadigim ülkeyi, ailemi birakiip gitmek zorunda kalacagim geri Türkiye'ye... :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...