Motosiklet kullanımı?

Baylar bayanlar bayamayanlar ben hiç motor kullanmadim araba traktör ve bisiklette ustayım ehliyet alacağım A2 ama vitesli motorla sınav oluyor ben hiç motor kullanmamış birisi olarak vitesli motoru ögrenebilirmiyim kolay ve kursun verdiği eğitim ile gecebilirmiyim sınavdan zaten ilk kurs eğitiminde binecegim motora ehliyeti aldıktan sonra büyük ihtimal skuter alcam ama vitesli iyi gelirse vitesli alırım tabi öğrenebilirsem Tekirdağ da motosiklet öğretmeyi isteyen biri olursa öğrenmeyi isterim teşekkürler :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben hiçbir ilgim olmadığı halde ve arkadaşımın arkasına bile binmeye korktuğum halde öğrendiysem sen daha çabuk öğrenirsin😂😂 5 günde 2 saat sürerek usta oldum dert etme 💪🏻😁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Fazla dikkat istlyor bak

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben ehliyeti aldıktan sonra skuter alcam zaten onlada hız peşinde değilim şekil peşinde hiç değilim sadece okula gidip gelmeye köyde tarla dolaşmaya arada biyerlere gitmek için istiyorum asıl sıkıntı ehliyeti alabilirmiyim baktım videolara kolay geldi bir o 8 ve demir yol adını unuttum o şey sıkıntı gibi duruyo ama daha hiç denemedim belki sıkıntı olmaz acaba öğrenebilir miyim aydamayı?

• 3ay

Kasap şoför çok

• 3ay

Usta ben herşeyi göze aldım zaten sadece ogrenebilirmiyim gecebilirmiyim sınavdan onu takiyon kafaya

Yükleniyor...