Bu sezon net GALATASARAY ligin şampiyonu diyebilir miyiz?

Bu sezon net GALATASARAY ligin şampiyonu diyebilir miyiz?Şu kadroya bakıyorum da dinamik ve genç aynı zaman da istekli bir teknik direktörle beraber şampiyonluğun geleceğine inanıyorum.

Ne düşünüyorsunuz?

Not: Kadro da şuanda sadece "LASSANA DİARRA" yok onun sebebi de şu an transfer edilme aşamasında.

Güncellemeler:
3ay Denayer'in tekrar dönme ihtimali var bu arada.

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Kesin oluruz deyip büyük konuşmayalım g**te geliriz sonra mazallah. Ama Kadro sağlam, takımıma güveniyorum. Özellikle Muslera ve Bruma son maçta efsaneydi.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• DOnk yerine yedeklere Yasin olur kadro iyi fena değil yer yer Hakan Balta ilk11 oynar yer yer Lines yani değişimler olabilir geniş kadro olması iyidir sadece lige odaklanacak olmasıda güzel ama kesin şampiyon diyemeyiz tabi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnşAllah

0|1
    0|0
  • İnşallah oluruz.

0|1
    0|0
  • Bizim şampiyonumuz hep Galatasaray zaten 💛❤️
    Ama olur bence ya

0|1
    0|0
  • İnşallah

0|1
    0|0
  • İyi görünüo gs kalbim fenerden yana ama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• diyemeyiz. O fenerin taktiği kesin şampiyonuz diyip 2. olmak onlaraın taktiği. Biz inşallah hayırlısı ya diyip kupaları alırız yine :))

0|1
    1|1
  • ölülerde sanıyorki. Diriler her gün helva yiyor ..
    Şampiyon #Beşiktaş ..

0|5
    2|6
    • 3ay

Ne saçmaladın oğlum bir git sütünü iç ya 😀 10 sene de bir şampiyon oluyorsunuz sonra bir konuşmalar bir bilmem neler 😀 Ölümüz bile dirinizden kupa alıyor sus bir y.

• 3ay

SİZ diyorum SEN demedim. Bak biraz dikkatli okursan yorumlayacağına inanıyorum.

• 3ay

@yucelllgdn sırf sevin diye eksimi çekip beğeniye çevirdim :) hadi yine iyisin

• Evet bu snee galatasaray

1|1
    0|0
  • Çok iyi kadro ancak net şampiyon okur diyemeyiz. Ben de bir Galatasaray'lı olarak beğeniyorum kadromuzu. Ancak Podolski yerine Sinan'ı tercih ederim

0|1
    0|0
    • 3ay

Podolski yedek kalamaz kardeşim 😀 Sinan ilk 11 de olursa sence de podolskiye ayıp olmaz mı? 😀

• 3ay

Podolski zaten mükemmel futbolcu ama kendini yetiştirmesi gereken bir adam varken zaten gelişimi bitmiş birini oynatmak yanlış. Birtek Türkiye'de var bu. Avrupa'da aynı seviyede iki oyuncudan genç olanı oynar ki değerlensin. Ayrıca Sinan gollerin 5'ini lige 3'ünü Ziraat'te attı. Asistlerin 2'si de ligde 1'i Ziraat'te idi

• 3ay

Göreceğiz artık. Hocaya kalmış.

• Fetö olmadan zor

1|0
    0|1
    • 3ay

Heee feto onun için sizin üyelerden 30 kişi fetocu çıktı şuanda fenere soruşturma açıldı😀

• 3ay

Beşiktaşliyim dostum😂

• 3ay

10 sene de bir şampiyon olan olunca da bir yerini yırtım "şampiyonuz biz looooooooooo bu sene de loooooo " diye garip garip amuda kalkan sonra bir 10 sene daha kupa kupa , şampiyonluk yapıp şu barbar kulüp he tamam

• Diarra gelirse favorilerden birisi

0|1
    0|0
  • harbi iyi kadro kurmuşlar

0|1
    0|0
  • deriz diyelim hatta :D

0|1
    0|0
  • Herkes yalnızca görmek istediğini görür.

0|0
    0|1
  • podolski bir mac oynuyor 3 hafta sakalatanıyor hep

0|0
    0|0
  • Eren Beklentiyi Karşılayamıycak Bence Eren Defansif Orta Saha Olmalı

0|0
    0|0
    • 3ay

Defansif orta saha da olursa forvetimiz yok o zaman bir transfer daha lazım forvete :)

• 3ay

Forvet Transferi Zaten Kesinlikle Lazım Eren Scorer Bir Forvet Değil Ki 1 Yılda 15 Golün Üzerine Çıktığı Yok 35 Yaşında Olsa Bile Eto Bile Bizim İşimizi Görürdü O gerçek bir Forvet

• 3ay

Eren kasımpaşa da yanlış hatırlamıyorsam 13 gol attı. Bu adam orda bile attıysa bizde hayli hayli rahat atar sadece tek forvet olması tüm sezonu kaldırır mı fiziği bilmiyorum. Bence, diğer forvet transferini de sezonun devre arasında alırlar diye umuyorum

• diyemeyiz

0|0
    0|1
  • dursun gtmediği sürece olamayız

0|0
    0|1
Yükleniyor...