Uzaktan yürütülmek zorunda olan bir ilişkiyi nasıl canlı tutarsınız?

Kendinide karşı tarafıda germeden uzakta olsa akılda olduğunu düşünüp sevildiğini ona en iyi nasıl hissettirebilirim elbette onu en iyi ben tanıyorum nasıl davranmam gerektiğinide biliyorum ama uzaklık insanın mizacını bile değiştirebiliyor farklı fikir ve tavsiyeler gerçekten çok işime yarar teşekkürler :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• eger aranızda gercekten ask varsa uzaklık sorun oolmaz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Uzaktan ilişkiyi nasıl canlı tutabilrisinki? Zor nekadar cıkıyorsunuz bilmiyorum ama 2 sene sevgili olduktan sonra aynı yerlerde olamıyorsanız gereksiz bir ilişki sadece ayda 1 kere görüşmeyle lişki yürümez. Gelecekte birşeyler yapamıyorsanız tabi 2 sene icinde yanına gelmiyorsa yada sen oraya yerleşemiyorsan boş vaatler bunlar. Sadece anı olarka kalır ve biter

0|0
    0|0
    • okulu sebebiyle uzakta 2 yada 3 yıl içinde buraya dönücek ama hayat başka bir engel çıkarmassa. bende kpssye hazırlanıyorum şuan her canım istediğinde çıkıp çıkıp gidemem ailem sebebiyle. kpss olursa başka bir şehirde olucam tabi en azından haftasonları yanına kaçarım.. tabi bunlar hep ihtimaller olsa da doğru insan olduğunu bile bile vazgeçmek ne kadar mantıklı ki?

• teşekkür ederim söylediklerin üzerine düşünücem insan aşık olunca bir hata yapıyor mantığıyla değil duygularıyla karar veriyor... dıştan birinin yorumlaması gerçekten iyi.

• Zaten öyledir. Cünkü gercekten de 3 yıl oyle cok seyi degiştirebiliyor ki. Hiçbirşeyi degiştimrese bile aynı ortamlarda aynı yerlerde bulunmadıgınız icin sizi etkileyebilir Tabi herkesi etkiler diye bir kural yok. ama şu bir gercek ki su anda güzel bile gitse 3 sene sonunda aynı yerlerde yaşarken devam bile etmeyebilir... ama mantıgı devreye sok ki zamanı boşa harcama

• Çok zor tıpkı uzaktan masaüstü kontrol ile bilgisayar nasıl düzgün kullanılamıyorsa, onun gibi bişey :) En fazla yakın arkadaş olunur , arada bir goruşmeye gidersin.. Ciddi anlamda ilişki belli bir süre sonra ayrılıkla bitiyor ve anı olarak kalıyor.. Aynı şehirde olması en uygunu.. İnternet çıkmadan once uzaktan sevgili diye birşey yoktu bunu düşündünüzmü hiç :) İnternet hayatimiza girince yurtdısından sevgili bile yapan arkadaşım var fakat 2-3 ay suruyor bitiyor sorna tekrar başka kız buluyor. Şaşırıyorum nasıl dayanıyorsun diyorum , yurtdısına kaçmayı planlıyorum vs :D

0|0
    0|0
    • Bende çabalamaktan vazgeçtim zaten onada kendimede özgürlüğümü geri verdim... duygu değil mantık devreye girmeli bazen bunu iyice anladım.. Benim ki internette başlayan bir ilişki değildi o mantığıda hiç bir zaman anlamam mimikler bakışlar olmadan kimse kimseye aşıkta olamaz ancak hoşlanır oda kafasında yarattığı karakterdir konuştuğundan çok...

• Ondan ayrılıarak ona en büyük iyiliği yaparsın... Sebebi her başka kadınla birlikte olduğunda seni aldatmış olmuycak... Omuzlarından büyük bi yük kalkıcak... Ve sonunda sana teşekkür edicek..

0|0
    2|0
  • :D telefonda fanteziler

0|0
    0|0
  • Uzaktan iliski sefasni goremezsin paso cefasini cekersin. 2 tarafinda psikolojisini bozar anlamsizdir gereksizdir

0|0
    0|0
  • Sicak ilgili guleryuzlu bir tavir ufak ayrintilari degerlendirme ve hediye yollamak biraz guzel olabilir klise olsada mektup mutlu eder iki tarafida..

0|0
    0|0
  • Kavga ederiz.Çok heyecanlı.Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • çok zor gerçekten uzaktan ilişki yürütmek bi yerde bitiyor..

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap mesafeler kapanmadıkca eninde sonunda canlılığı kalmayacaktır.En iyisi boşver:)

0|0
    0|0
  • Ne kadar seversen sev bir süre sonra mesafeye, özleme yeniliyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...