3 haftadır squat yapıyorum hala bir değişiklik yok ''sıkılaşma dışında'' acaba zayıf olduğum için olabılır mı?

zayıf olunca squat işe yaramıyor mu kilo almam mı gerekiyor yaraması için?

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• sıkilasma var diyorsun eğer popo büyütme amacı ile yapiyorsaniz başka alternatif hareketleride var squat yetersiz, kalabilir

1|0
    0|0
    • 3ay

hepsini yapıyorum :( youtubedan izleyerek yapıyorum hatta ama sadece sıkılaşıyor :/

• 3ay

bunlar 3 haftada olucak şeyler değil 3 yıldır hani evde spor yapıyorum hala istediğim şekilde değilim eğer hızlı şekilde istiyorsan spor salonu gideceksin kendini zorlaya zorlaya acı hissederek elde edeceksin 2 ayda her turlu belirtileri alirsin

En İyi Kız Görüşü

• Devam et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Olarbiler kanks

0|0
    0|0
  • sen yap ise yarar

0|0
    0|0
  • Before after yok mu

0|0
    1|0
  • olabilr

0|0
    0|0
  • Tekrar ve şeylerin nasıl ve istediğin ne senin

0|0
    0|0
    • 3ay

youtube daki kalça kaldırma kalça sıkılaştırma videolarından yapıyorum ama sadece sıkılaşıyorum işte sorun burda ve çok zayıfım ondan 2. haftadada kendini göstermiyor olabilir mi?

• 3ay

Hayır her hafta ölçü al gelişmeye bak bir Ogün dahi diyetinde kaçırma YouTube videolarını onlar ne için yapıyorlar bilmiyosunki sen ağır girip az tekrar yapcan set fazla olacak sadece squat da olmaz bir salona yazık

• ne bu 3 haftada işe yararmı hemen yahu 3 ay geçsin o zaman gör sonuçları

0|0
    0|0
  • Boş işlerle uğraşmayın.

0|0
    2|0
  • Foto at bakam nasıl

0|0
    0|0
  • Bakmak gerek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Squat sıkılaşmak için yapılır kilo verdiren başka hareketler var

0|0
    0|0
  • Bir anda jen selter poposuna sahip olamazsın onlar 3-5 yıldır yapıyor 3 haftayla sertleşme bile olmaz

1|0
    0|0
  • 3 haftada hemen etki beklemeyin abi yok artık insanlar senelerini veriyo

0|0
    0|0
  • Kas yapinla alakali hizli gelismiyor demekki

0|0
    0|0
  • yanlış yapıyor olabilirsin. tek başına squat yeterli değil. ve beslenme düzeninde önemli

0|0
    0|0
    • 3ay

yok doğru yapıyorum tek squatta değil tabi diğer hareketleride yapıyorum bide yumurta vs yemeye çalışıyorum yani sıkılaştı sadece bu kötü :/

• Protein az alıyorsundur popo buyutme amacı ile yapıyorsan ağırlıklı yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...