Öğretmeniniz hiç sırf dilekçenin başında yaptığınız bir kelimelik hata yüzünden alacağınız puanları kırdı mı?

başında yaptığınız bir kelimelik hata yüzünden o sorudan alacağınız puanları kırdı mı? benim 20 puanımı kırdı

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de hakkı verilerek yapılmayan bir çok işte ilk sırada ögretmenlik, işini hakkıyla yapanları ayırıyorum ama çoğunluğu (az para alsalarda) aldıkları parayı hakketmiyor

benimkiler aklıma gerdikçe hala iğrenirim yolda görsem çoğunluğunun yüzüne tükürürüm o kadar yani

fazla ağır giriştim ama:( napıyım soru öyle geldim coştum

alsın o 20 puanı da

bahsettiğim ögretmenler=ilkokul lise felan

ünivdekiler zaten kendileri ucmustu onlara lafım yok:)

0|1
    0|0
    • bende çoğundan nefret ederim hele ki ilkokul öğretmenimden beni döverdi herkesin içinde rezil olurdum çekingen bir insanım belkide bu yüzden çekingen olmuşumdur.

• bu ülkede türkçe bilmeyen türkçe ögretmeni var

ögretmen dediğin kişinin adı üstünde ögretcek bir şeyi olmalı

erkin koray kızını hiç okula yollamadığı için dava açılmıştı o zaman küçüktüm anlamıyordum

adam haklıymıs kızını kurtarmıs

• "Türkiye'de hakkı verilerek yapılmayan bir çok işte ilk sırada ögretmenlik, işini hakkıyla yapanları ayırıyorum ama çoğunluğu (az para alsalarda) aldıkları parayı hakketmiyor" yerine kadar geldim +1 verdim :) bazılarına rahat batıyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• Derslerim çok iyiydi ama hızlı yazıp kendimi kaptırdığımdan yazım biraz farklı oluyordu o yüzden notum kırılmıştı. 2 sene öncede üniversitede sınav haftası 30 yaşlarında birisi geldi benden kopya çekiyor hocada görüyor ama bir şey demiyor sonra gelip benim notumu kırdı, gel de çıldırma, sonra öbür sınavdan da iyi puan al düzeltirim dedi şaka gibi bende gidip çalıştım geldi yine puan kırdı, kadın diye kendimi zor tuttum.

0|0
    0|0
  • Kıl ve acımasız hocalarım bana da yapardı. Sinir olurdum öyle zamanlarda.

0|0
    0|0
  • Sen onu anlasaydın yanlış yapmazdın. Demek hata sende :D

0|0
    0|0
    • ya tamam bende de hata var kabul ediyorum ama bu kadar gaddar davranmamalıydı

• sana niye es geçmemesi gerektiğini ileride öğrenirsin. :)

• sınav kağıdı yerine dilekçe yazarsam 20 puan kırıosa ii bile lo

0|0
    0|0
  • kırdı evet. :D

0|0
    0|0
  • Öğrenci boş kağıt vermiş. ''İşte risk budur !'' demiş. Bu hikayenin bu konuyla alakası yok di mi la ?!?!

0|0
    0|0
  • bazen gıcık hocaya dek gelirsem kıryor

0|0
    0|0
    • ya toplamayı bilmeyen hocalara ne demeli

• eğer puanımı kırmamış olsaydı 55 olabilirdi

• Hayat bir sınav ise adımı yazar çıkarım hocam derim: D Gider yaparım bosver 20 puanı takma.

0|0
    0|0
  • kırmadı böyle bir durumla karşılaşmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet bizim prof.lar çok yapıyor onu faiş hataymış öyle diyorlar

0|0
    0|0
  • yok kırmadı ama kırsa sorardım hesabını 20 puan nedir ya :D

0|0
    0|0