Neee güzel şeyim ben hep yaşım 19.. Gelip yanına sarayım mı seni, bu gün var yarın yokuz ?

Gel der gibi bakan bir kızl ile gidip konuşamamanın verdiği utangaçlık hüzün ve çekimserlik ruhu ile bu soruyu sizlere soruyorum soğuk bira kıvamındaki ks kezzyleri <3 Bu durumu yaşayan kaç biraverlerim beni anlıyor ? link</a>

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• ne güzel şeyim bem hep yaşım 22 :(((((((((8888

0|2
    1|1
    • :'( çıtırlıktan çıkıyorsun senin de popon buruşmaya başlamıştır sarımsaklı mayonezim :'(

• yorumun herzamanki gibi 3. boşalmadaki orgazm zevkini yarattı bende ancak parazitler hakkındaki düşüncelerimi biliyosun çilli begonyam onun için oh how i love you the pain won't go away der ve ilerlerim :*

• orgazm zevkini yerim ki semin <3 tokatlarım semi <33 somra öperim <3 sıcak sıcak <33

• Iyi geceler sekerimm:))

Niye oyle utkek ve marur oldun ki sen acep.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sıkılmıyor musun hiç?

2|1
    0|0
    • bazen çok sıkılıyorum iğreti oluyorum bu hayattan neden yaşıyoruz ne için varız diyorum düşünüyorum düşünüyorum sorular sorular kafamı kuracalıyor sonra sittir et yaşa keyfine bak diyorum ama bir süre sonra yine aynısı oluyor..

• çaresizsiniz çare sizsiniz

• oo yeeee diyorum sana.

0|0
    0|0
  • Ben zaten 19 yaşımdayım, ne diyo bu keko ? asdlksaf

0|1
    0|0
    • böyle ergenomikleri az yağ ile yağlayıp eşşeğin kiki ile dağlıycaksın ki saygıyı öğrensinler.. sıfatına kaynak yaptığımın çitilenmiş çamaşırı..

• Niye böyle atarlandın ? Espri yapmaya çalışan espri özürlüyüm ben k.bakma.

• endişeni paylaşıyoruz

0|1
    0|0
    • kanka bu fotoları nereden buluyon la mistik bir havası var hımmağınahıyyım imana getirecen beni.

• feto reyiz sıkıntıdan ressamlığa başlamış çizimlerini bana yolluyor ben de burdan paylaşıyorum işte :(

• yaşadığım bir durum..

0|2
    0|0
Yükleniyor...