Farzedin ki Amerika'daki bir üniversitede okuyorsunuz

Lisans veya yüksek lisans farketmez,Amerika'da iyi bir üniversitede okuyorsunuz,daha önce yurt dışına çıkmadınız diyelim.Ve okulda ilk zamanlarınız,heyecanlısınız falan.Sonuçta ingilizcenizin iyi olması gerek ve hocalar da bu beklenti içinde.İlk derste hoca bir soru sordu size ama siz soru olduğunu bile anlamadınız.Yargı cümlesi sandınız,yalandan gülümsediniz ve tüm sınıf güldü.Durumu nasıl toparlardınız? Bu durum Türkiye'de de olabilirdi gerçi :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• valla hiç evirip çevirmem anlamadım hocam bir daha tekrar edermsiniz derim, hala anlamıyorsam hocam biraz daha yavaş ve sade konuşurmusunuz derim hala anlamıyorsam senin ben aksanını sikeyim derim ama onu türkçe derim tabi

0|0
    0|0
    • Hahahaha süpersin :D:D Ben gidicem de,böyle bir durumla karşılaşmaktan korkuyorum.

• merak etme, sen türkiyeye yeni gelmiş birini ve türkçesi zayıf olan birini türkçe konuşamıyor dye yadırgarmısın, En fazla şapşallıklarına gülersin ama ciddi manada hor görmessin. Çok kafana takma kimse seni gözünde küçümsemez hatta yarım yamalak ingilizcenle çok sevecen bile olursun :)

• İngilizcem tam da,anlamakta bazen sıkıntı çekebiliyorsun,çünkü derste değişik terimler kullanılacak ,tek korkum o.Yoksa konuşmam çok akıcı Allaha şükür.İçimi rahatlattın,sağolasın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• amerikada olmaz ama turkiyede olur oyle birsey bn hic karsilasmad oyle birseyle insanlar saygi duyuyor zaten

0|0
    0|0
    • Hımm ben biraz başıma gelmesinden korkuyorum.

• bunlari mesaj halinde atsan olur mu ? tutacak ne diyordum ki yutacagi gordum probelm yok :) k bakma gene pc basinayken teler teker cevap verecegim

• tamam ben ekleyeyim seni,sen mesaj halinde cevaplarsın:)

• Bilmiyoruz..

0|0
    0|0
  • Nalet olası federaller canınız cehenneme der dısarı cıkarım.

0|0
    0|0
  • Hem annemi Hem Babamı Ben köyümü özledim şarkısını açar yanında bir 35 'lik ile demlenirdim :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende gülerim kendime .

0|0
    0|0
Yükleniyor...