Spor salonunda 3 ayda kac kilo verebilirim?

yaklasik 15 kilo fazlaligim var bana gore. incecik fit bir vucuda sahip olabilmek icin onemli olan tartidaki rakamlar degil nasil gorundugun biliyorum. sarkik ama zayif biri olmak istemiyorum sok diyetler yapmayacagim. bu sebeple. belediyenin spor salonuna yazilmak istiyorum aGirlik antremanlari squat kondisyon aletleri ile 3 ayda bu kilolardan kurtulup hayalimdeki goruntuye kavusabilir miyim ya da fitness mi yapmaliyim. sonrasinda devam edicem ama sonucu erken almak istiyorum. belediye spor salonunun fiyati tuzlu mudur yoksa makul mudur. cok soru sordum. cevaplarsaniz sevinirim <3

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo verme ve şekillenme yalnızca sporla olmaz, iyi bir beslenme programı ve fiziki aktivite sonraları dinlenme de gerekli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 12 kilo verebilirsin. Ama sadece sporla olmaz diyet de yapman lazım

1|0
    0|0
    • 3ay

Bahsettiğim şok diyet değil tabiki sağlıklı beslenmek az yemek :)

• 3ay

Beyaz ekmegi tamamen birak. Sadece kahvaltida 2 dilim kepekli ekmek tüket. Sekeri unu tuzu minimum düzeye indir. Abur cubur tüketme. Birde pozisyonları azalt fazla yeme. En az 3 litre su iç. Spor yap.. Tamamsın 👍

• 3ay

ay insallah :-)

Erkekler Ne Diyor 5

• 7 kilo

1|0
    0|0
  • İyi hale gelmek istiyisan 3 ay az

1|0
    0|0
    • 3ay

kac ay yeterli olur sence

• 3ay

tesekkur ederim

• 3ay

Rica ederim başarılar

• 5kilo

1|0
    0|0
  • diyet yapmazsan hic birsey veremezsin. Kardiyo yapmassan sadece karbonhidrata baģli olarak su atarsin kilo veremezsin agırlık calısirsan nabza ve kas artış oranına göre daha fazla yağ yakarsın iyi gunler.

0|0
    0|0
    • 3ay

sporla ugrasiyosun galiba bu bilgiler icin tesekkur ederim aklima cok takilan. birsey sormak istiyorum. yag yakmadan agirlik calisirsam kaba bir goruntu mu olusur yani hangisi daha dogru kilo verip. agirlik calismak mi yoksa. agirlik calisarak kilo vermek mi

• 3ay

agirlik calisarak yag oraniniza gore kardiyo yaparsaniz daha guzel gorunume sahip olursun

• 3 ayda çok rahat olur diyet daha önemli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...