Neden fenerbahçeye şike yaptığı halde ceza verilmedi?

Fenerbahçenin şaibeli şampiyonluklarının elinden alınması gerekmiyor mu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa iki yıl men etmesine rağmen alınmadi. O sene kanunlar yerini bulsaydı Beşiktaşa küme düşecekti. Fener ise herhalde super amatöre giderdi. Bir kaç maçı anlarim. Fakat şampiyonluk çalan takımların ligten uzaklaştırılması gerekiyor. Bir maçta șike yapma nin cezası küme düşürülme. İzkocyanin en büyük iki takımından biri olan Rangers ekonomik durumundan dolayı amatöre düşürüldü. Simdi 2. Lige yükseldi. Bizim takımlarımıza neden göz yumuluyor anlamıyorum.
    Not: Beşiktaşlıyım

0|1
    0|2
    • 3ay

Emek hırsızı fener

• 3ay

Kendi takimimin küme düşmesi gerektiğini yazdım eksileyen olmuş. İnsanlar neden bu kadar konuya subjektif yaklaşıyor anlayamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ülkede işler böyle yürüyor malesef zamanını tff başkanı açıklaması ben olmasam fb 10 kere küme düşmüştü ben kurtardım daha birşey söylemeye gerek yok sanırım.

0|1
    0|1
    • 3ay

Yazıklar olsun. Şikeci fener kapatılmalıdır

• Şike davasında ki kanıtlar FETÖ'cü Zekeriya Öz'e ait olduğu için. Bütün dinlemeleri falan yasa dışı yaptı. Yurt dışına kaçmasa bu olaylar yüzünden ya da adam gibi savcı açsa idi davayı Fener küme düşerdi Aziz hapisten çıkamazdı

0|1
    0|1
  • Yapmamış demekki âq?

0|0
    0|1
    • 3ay

Hadi ordan şikeci

• 3ay

Hem küfürbaz hem şikeci

• 3ay

Evet şikeyi ben yaptım gittim azize abi şöyle yapalım falan filan parayıda ben verdim

• Tüpçü vermedi

0|1
    0|1
    • 3ay

Aynen şikecileri küme düşürmedi

• Bjknin şaibeli kupası gibi mi. Onu geri verdi dimi.

0|1
    0|1
  • gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...