Sevgiliniz zayıflasa da yine beğenir misiniz?

Bu soruyu sorma amacım şu, benim bir sınıf arkadaşım bu senenin başında 90 kilo civarı birşeydi ve Ekim ayında başka fakülteden bir çocukla çıkmaya başladı. Sonra kız zayıflayıp sağlıklı bir hayat yaşamaya karar verdi zayıfladı sporla diyetle şimdi 56 kilo oldu boyu da uzun yani ama gel gelelim sevgilisi onu bu haliyle beğenmediğini soğuduğunu söyleyip bıraktı. onu tombişken daha çok seviyormuş muş..

siz de böyle misiniz arkadaşlar? sevgiliniz zayıflasa onu bırakır mısınız gözünüzde eski çekiciliğini yitirir mi?

NOT: çocuk başkasına aşıktır vesaire demeyin yok öyle çünkü çocuğun sınıfında bizim kızın kankitoları var

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilim yok. ama sevgilisini öyle begenen begenmiştir. zayıflsa belki de begenmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya eğer kişi seviyorsa kilo da alsa onun için güzeldir zayıflasada sevgi aşk budur her halini sevmek beğenmektir yüzünde sivilce çıktı bak olmadı şimdi soğudum ayrılalım gibi bir şey bu .

0|0
    0|0
  • zevk meselesi

kimisi vurdunmu dalgalanan kızlardan hoşlanır

kimisi cıtı pıtı olanı

kimisi balık etliyi

kimisi zayıf olanı vs vs uzarda uzar..

0|0
    0|0
  • Belkide kiz kilo verdikten sonra vucudunda yirtiklar deformeler olmussa cocugada bunlar itici gelmisse terk etmis olabilir.

0|0
    0|0
    • yok hiç öyle değil canım kız fıstığın fıstığı seney başında kızın yüzüne bakmayan erkekler şimdi peşinde dört dönüyor kız açık saçık elbiseler miniler şortlar giyiyor cillop yani

• Hmm demek oyle o zaman kizin erkek arkadasi keresteymis

Cillop gibi kiz durduk yerde birakilirmi :s

• 90 kilolu bir kızın neyini sevicek ya :D Ancak güreşe merağı varsa karşılıklı güreş tutarlar :D

0|0
    0|0
  • ben onu her haliyle begeniyorum kısa ve net anlayana

0|0
    0|0
  • Bedenen değil, zihnen seviyoruz insanları. O.o sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • tombişkenki halini sevmemki ben :)

0|0
    0|0
    • peki önceden tombiş olup sonradan incelen sülün gibi olan bir kızla çıkar mısın :) yani geçmişte yağ torbası gibi dolanan bir hatunla

• evet ben ona gene kilo aldırırım kilo almak kolay :)

0|0
    0|0
  • beğenmek dışında, pek çok kişinin dikkatini çekebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilim kilo alsada zayiflasada bisey degismez benim icin

sonucta onu vücudu icin veya sirf görsel acidan sevmiyorum

tabi iyice kötüye gider uyarirsin, hani dikkat et asiri zayifladin veya kilon kötüye gidiyor diye

ama asla sogumam sonucta insan sevgilisiyle gönlü icin vede kisiligi icin birliktedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...