Hoşlandığınız kişiyi etkilemediyseniz, son çare olarak onu öper misiniz?

Hoşlandığınız kişiyi etkilemediyseniz, son çare olarak onu öper misiniz?

Hoşlandığınız kişiyi etkilemediyseniz, onun sizden hoslanmasını, size duygusallık beslemesini yapamadıysanız.. Son çare olarak onu dudağından öper misiniz?

Neden öpmek? Çünkü öpmek duygusal bir olaydır ve karsıdaki kişiyi duygusal anlamda etkiler. Aklında kalır vs vs. Biliyorsunuz işte :)

Tıpkı Ah Nerede Filmindeki gibi..(Öpmeden başlayan bir ilişki) link

Yanlıs anlamayın, burdaki öpme karsınızdaki kişiyi duygusal anlamda etkileme. sadece bir hareket.. etkileyebilmek icin.

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür hareketlerin olumsuzluk dışında bir şey yaratacağına inanmıyorum eğer karşı taraf bir şey hissetmiyorsa.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Elbette ben yapardım ama yani ilk kez nişanlım öyle yapımıştı daha çıkalı 4 gün olmuştu sabah buluşmuştuk otururken birden dudaklarıma yapıştı çok kızdım çok çok ama sonra pişman oldum öyle tepki verdiğime.. 2 gün sonra da aynısını ben ona yaptım

0|0
    0|0
  • Vıy sıpık hirif.

0|1
    0|0
  • :)))) tipsiz biriyse dünyayı başına yıkarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardes sen cok dayak yersin :) isin kotusu bu dayaklari askerde degil disrada yersin :)

Not: dayak =tokat

İsin icine abi kardes te girerse dayak=dayak ta gayet olasi ;)

0|0
    0|0
  • Olayın nerede yaşanacağına bağlı. Yurdum yağız delikanlısı böyle bir olayda kızı dudağından öpmeyi kesinlikle tercih etmemelidir eğer hatun kişinin hiç bir pozitif yaklaşması olmamışsa. Hayatının dersini alıp sonra da böyle böyle oldu siz olsanız ne yaparsınız diye sorular sorup yeni fikirler araştırabilir. Orhan Gencebay dinlemesi daha makuldur delikanlımızın.

0|0
    0|0
  • Tokat yemeye ve rezil olmaya razıysan buyur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...