Diyete baslamayi dusunen veya diyet yapan varmi?

Yardimci olabilirim diyette veya sporda var mı sorunuz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Diyet değil, sağlıklı besleniyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben abi... pek de kilolu değilim 5-6 kilo aslında bana yeter gibi.12 eylüle kadar kilo vermem lazım. bir kıza açılmayı düşünüyorum. Sadece yemek yemedeki tasarruflarım ile kaç kilo verebilirim? 5-6 kiloyu verirmiyim? yoksa fazla bile verebilirmiyim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben varııım :D yaklaşık 15 kilo kadar verdim ben vücudum kum saati olduğu için eşit şekilde verdim ama bacaklarım kalın tabi üste göre belim ince ben bundan şikayetçi değilim ve artık yavaş yavaş spor yapmaya başladım squat yapıyorum bazıları diyo bacakların kalınlaşacak bazıları incelecek tam cevap almak istiyorum squat bacakları inceltiyor mu kalınlaştırıyor mu :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Squat bacak ve kalca bolgesindeki yaglari yakar ve sıkılaştirir erkekler giclu ve kasli istedigi icin ahirligi arttirlar buda bacaklari buyutur ama bayanlar hafif kilo ile yaptiklati icin kalinlasma olmaz sadece hafif sert ve sıkılaşmış bacaklar olur

• 3ay

sabah kahvaltılarında kesinlikle ekmek şekerli çay olmadan 1 veya 2 haşlanmış yumurta domates salatalık peynir ve hindi füme yiyebilirisn öğlenleri sebze yemeği yanında light yogurt veya isteğe göre az yağlı yoğurt salata yiyebilirsin ara öğünlerde müsli mısır gevreği bir kase yiyebilirisn veya yeşil elma öneririm akşamları da et balık veya tavuk yiybilirsi yanında yarım porsiyon bulgur pilavı olabilir yine salata olsun ve yemeklerinde pul biberli ye akşam 6 bucuk 7 den sonra bişi yeme kahvaltıyı da 9 a kadar yapmış ol akşam yeşilçay içebşlirisn veya 1 kase yoğurt yiyip yatabilirisn formunu korursun

• 3ay

çok teşekkür ederim ^^

• yok ama boyuma göre kilom fazlamı bilmiyorum :(

0|0
    0|0
    • 3ay

Onu olcebilirsin boy ve kilo ile vucut kitle indeksini bulabilirsin internette işlem var

• 3ay

Bazen vucut yenilip icilen gidalardan oturu şişlin olur onlarda kiloluymusum hissi yaratabilir psikolojik 😃

• 3ay

galiba öyle teşekkür ederim yorumlar için :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...