Sevmek nedir yüzyüze konusmadıgınız dokunmadıgınız

hic bisey paylasmadıgınız birini severmisiniz dokunmakmıdır sevmek uzaktan konusmak tanımak sevmek icin yeterli degilmi tanıyorsan o yüzü

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ihtiyac duydugunda ki hiç yanyana olmadıgın halde onu yanındaymış gibi hissedemezsin. 1 kere bile elini tutmadıgı zaman ihtiyacın olunca elimi tuttugunu hissediyorum" diyemezsin

" yanımda ol sana ihtiyacım var " dediginde ondan sana gelecek sey " yanındayım" bu mu?

bence yetersiz. kızlar hem ilgi ister hem yanında olunmasını ister. simdi de senin dedigini mi istiyorsunuz? sanal sevgi? cok sacma. gereksiz. görüşmeden etmeden sanalda mı kalacaksınız hep ?

sanal sevgi ne kadar gercekci tartısılır. sanalı gercege tasımadıgın sürece ne onun mimigini , ne onun tebessümünü, ne onun sana hissettirdigini anlarsın. hiçbirşey anlamazsın. sadece sanal olarak var zannedersin ama yokmuş.

1|0
    0|0
    • tanıdıgın biriyse

• ayrı sehirlerde olsan yinede severmisin

• daha önce tanıdıgın biriyse ve ayrı sehirlerde ayda 1 kere de olsa görüşürseniz ve 2sene icinde aynı sehirde olamadıysanız kurusevgi olarak kalır. ve ardında gözyası zaman kaybı mutsuzluk bırakır.

bu durumda da 10 kere düşünmeden bir işe kalkışma.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevgi dediğimiz şey bana göre kalple ilgili bir olgudur. Yani bedenle güzellikle alakalı dğeldir. Evet hiç görmediğim, dokunmadığım birisini sevdim. Hala da seviyorum. Ama bedenini değil. Davranışlarını, konuşmasını karakterinini... Bana da bu lazım zaten. Güzellik gelip geçici... Muhabbet ise baki...

2|1
    0|0
  • sevgi dediğimiz o sıcacık kavram acıda olsa kalptedir katıda olsa yürektedir

1|0
    0|0
  • sevgi için yeterde artar bile ama 2000 li yıllara ayak uydurmak isteyen insanlar için bunlar sevgi göstergesi değil.. kirlendi aşlar ne yazık kii.. 90'lı yıllarda aşkı gördüm ve 2000'e varmadan öldü aşk.. bu bakımdan şanslıyım..

0|0
    0|0
  • bence sevmek ıcın yeterlı ılla gormek dokunmak gerekmez bazende arada mesefeler olarak sevmek gerekır su an bende aynı durumdayım aynı sehırdeyız ama gorme sansım yok olmuyo yanı sadece konusmayla 3 yıl geride kaldı her sey cok guzell

1|0
    0|0
  • evet dedigin gbi dogru diyosun benimde öyle bir sevdigim var

1|0
    0|0
  • görmeden, dokunmadan, sarılmadan sevemiyorsan zaten o sevgi değildir, " gözden ırak olan gönülden de ırak olur" sözü bu olaya istinadendir.

gerçekten birisini seviyorsan zaten her gözünü kapattığında o karşındadır. görmene dokunmana gerek kalmaz.

1|0
    0|1
  • sevgilim yok.istersen beraber takılabilirz.nedersinnn

1|0
    0|0
  • sevmek için o kişinin varlığını hissetmek yeterki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bişey paylaşmadığım insanı sevmem şu internet facebook aşkları mesela bence çokta sağlıklı değil öyle şeyler..

0|0
    0|0
    • haklısın tanıyor olsaydın

• bi erkeği sadece askere gittiğinde beklerim ben. uzaklığı anca öyle anlarım

• Değil, illa da billa da yanında olcak anasını satım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...