Bodye basladim Acill yardımm acilllllll?

Bodye basladim Acill yardımm acilllllll ?

Body e basladim kilo almam gerekiyomus hoca dedi 180 boy 75 kiloyum bu tur tozllar satan yere gittim adam bunu onerdi Sizce Iyimi? Birde kaç ölçek kullanmaliyim?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak kesinlikle tavsiye etmem bu protein tozlarını. Çok sağlıksız ve vücut için zararlı. İlerde etkisini gösterir böyle zararlı şeyler kilo alırsın ama bu tozları bıraktığın zaman sarkma gibi şeyler gösterir vücudunda. Doğal beslen bence balık, tavuk gibi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Et Tüketemiyorum O Yuzden toza gectim Zaten Yumurtada Sevmiyorum

• 3ay

@_ddadass_ Yüzücüyüm ve 4 sene futbol oynadım amatör de. Boş yapma.

• 3ay

Tamam futbol oyna yine

• Yazık parana sana ipucu vereyim bu en az 200 tl filan hadi 6kilo olsun karbonhidrat değeri de 80 Gr olsun bir ölçekte ya kardeşim yulaf ezmesi 5tl 500 Gr 6kilosu 30 tl aynı zamanda makarna pilav ye değerlerine bak yazık günah bn icmiyorum vücudum profil resmimde demek ki oluyor

0|1
    0|0
  • -Whey
    -Hardline
    -Pro gainer

Bu 3 marka'dan birini al, diğerlerini geç.

Protein tozu zararlı değildir, vücuda endişe edecek bir zararı yoktur. Sende benim gibi et tüketmiyorsun o yüzden protein tozu ek tavsiye olur, onun dışında ise bitkisel proteinlere ağırlık ver.

0|0
    0|0
    • 3ay

Whey diye bir marka yok o bir özel protein tozu çeşidi hardline in da whey proteini var 5 yıldır spor yapıyorum fotona bak

• 3ay

@_ddadass_ Whey marka değil evet, protein çeşidi.

Genel olarak markalar yazdım orada, arkadaş araştırdığı takdirde anlardı zaten.

• 3ay

tozu çeşidi*

Yükleniyor...