Kas yapmak ne kadar mantıklı? Bence köle gibi yaşamaktan başka birşey değil?

Neredeyse haftanın 5 günü en az 2 saatini spora ayırman gerekiyor ki bu %90 akşam iş çıkşı saatlerine denk geliyor. Dışarı çıkıp gezmek yalan oluyor.

Akşam 10-11 dedimi yatmak zorundasın. Çünkü Uykusuzluk vücut geliştirme yapanların korkulu rüyası.

En önemlisi ise beslenme. Şeker, tuz, un bunları hayatından çıkaracaksın :/ Nutella küser bana :( Hamburger , pizza, lahmacun, çiğkofte küllüm yasak agzina almayacaksın.
BÖYLE HAYATMI OLUR CANIM :/

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Nutellasiz olmaz haklisin☺

0|0
    0|0
    • 3ay

Daldıracaksın kaşığı içine hoppp ağıza :) Bide böyle bekleyeceksin biraz damagını kaplayacak nutella :)

• 3ay

😂😂😂

• 3ay

Gülme gülme :) gülüne kalp ısınirrmis , ısınırsa nutella erir :) sonra Kalpsiz biri olursun 😂😂

Kızlar Ne Diyor 13

• Her sabah 5-7 arasi ve gece gidiyorum 2 saat. Siz usengesiniz.

0|0
    0|0
    • 3ay

uşengeçlikle alakası yok. Vakit yok. Yani yogun tempo çalıştıktan sonra birde spor işin içine girince dinlenmeye vakit kalmıyor

• Sabahları git bence. Bir de haftada bir gün yemek ödülü versen kendine bişi olmaz. Tabi bütğn yağları yaktıktan sonra.

0|0
    0|0
  • Yaşıyosan yiyeceksin abi.

0|0
    0|0
  • Sporu, hareketi sevmek ayrı dış görünüşünle ego kasmak ayrı mesele

0|0
    0|0
  • Aman boşversene kası yemişim kası

0|0
    0|0
  • Abartilmadigi surece gayet mantıklı

0|0
    0|0
    • 3ay

Yukarda dediklerim yapılmazsa fit de olunmuyor işte. Ne kas hatları belli olıuyor nede karın kasları ortaya çıkıyor.

• 3ay

Devam ettirmicem konusmayi kendi istedigin yere cekiyosun

• 3ay

:) 😂😂

• Aynen öyle, haklısınız.

0|0
    0|0
  • sonuç güzel öyle düşün

0|0
    0|0
  • benim flört ettiğim çocuk ta kas yapıyo hatta var şu an kasları, ama hayvan gibi yiyo yani :D

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Abartıya kaçmayacak şekilde sadece fit durmak için yapılabilir bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Detayda anlattıklarımı yapmazsan karı kası diye birşeyi rüyanda görürsün ama. O yüzden fit durmak pek kolay değil abartmadan.

• 3ay

Bende vazgeçmezdim 😝 ama kişiden kişiye değişir bir çikolata sana farklı başkasına farklı etki edebilir

• 3ay

Çikolata en büyük zaafım zaten :D

• Olur daha iyi hem de

0|0
    0|0
  • ama sonuc cok guzel oliyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Sonuç çok güzel de. O sonucu süreklilendirmek için hayatın boyunca o şekilde bir hayat yaşaman gerekiyor :/

• 3ay

Yane oda dogruda, tercih meselesi bazilari gercekden istiyolar severekde yapiyolar. Benimde hosuma gider

• 3ay

Hoş bir durum ama monoton bir hayat :/

Erkekler Ne Diyor 11

• 3 günüde yapabilirsin programa bağlı ve en az 2 saat spor yapılmaz kim demiş kimden duydun 45dk bile yetebilir tabi zevk meselesi g*t büyütüp haftanın 168 saatinde 3 saat vücuduna ayıramıyorsan ayıran kişilerede böyle sorguluyosan senin geri kafalılığın

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen kime geri kafalı diyorsun. Haddini bil. Biz kimseye hakaret etmedim kendimede ettirmem.

45 dk antreman nedir yaa. Sen neyin kafasındasın.
      Sadece kardio 25-30 dakka sürüyor. Tek hareketi 15 li 3 set yapsan 10 dakika sürer. Sana kim akıl veriyorsa git deki senin yaptıracağın sporu... . de.

Ayrıca ben kimseyi yadırgamıyorum. Sadece benim gibi düşünen insanlar var mı diye merak ettiğim için bu soruyu sordum. Tabi bunu idrak edemiyorsan o senin GERİ KAFALILIĞIN.

• 3ay

Kardio ayrı güne koyulur gittiğin salonda okumamış adamları trainer yaparlarsa sende bir halttan anlamassın o boş antrenörlerde 45 dk kardio verildiğine göre gtlü göbekli bişeysin 15 tekrar 3 set 10 dk yap gelişim bekleme set araları 40 saniye üstündü dinlenilmez güzel spor anlayışı

• 3ay

yav hee hee . Sen haklısın. kralsın hadi işine

• Yapmak isteyen yapar, yapan yapıyor da. Eğer zor geliyorsa bahane bulursun.
    Ayrıca ben her şeyi yiyorum, ayarında yiyorum. Spor yapacağım diye hayatındaki zevkleri bitireceksin diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • kızlar aslı erkek istediği için o koca basenleriyle cücük boylarıyla, bütün erkekler kas yapmaya karar verdi millet napsın?

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Yapma o zaman kardeşim aptal fikirlerini kendine sakla

0|1
    0|0
    • 3ay

Senin bu aptal yorumunu da kendine saklasaydın ne iyi ederdin biliyomusun :D

• 3ay

Kardeşm bir bilgin yok boş muhabbet etme 2 yıldır fitness yapıyorum hiç birsey de ayırt etmeden yiyorum vucüdüm da oldukca düzgün bilmeden uğraşmadan yorum yapma senin dediğinin yüzde 80i yarışmaya hazırlananlar

• 3ay

Ya bırakın Allah aşkına. Hiç birşeyi ayırt etmeden yiyeceksin ve kaslı olacaksın. Yok öyle bir dünya. İstediğin kadar spor yap. Eğer sen spor öncesi vucudu destekleyecek gıda almazsan spordan sonrada protein ağırlıklı beslenmezesen. Kalorisi yüksek besinleri tüketip aburcubura abanırsan. Bırak kas yapmayı olan kasıda eritirsin.

Bir kere azıcık bilgin olsa bu yorumu yapmazdın be cahil.

Sana sadece şunu soruyorum. Karın kaslarının belirgin bir şekilde görülebilmesi için vücudun yağ oranı % kaç olmalıdır. Koş koş hemen google den bak neymiş öğren :)

• sporu karı kız için yapıyosan mantıksız tabiki

0|0
    0|0
    • 3ay

Sporun bir sürü çeşidi var. Sağlıklı yaşamak için kas yapmaya gerek yok. Düzenli koşu. Kondisyon hareketleri bile sağlıklı yaşamak için yapılabilecek şeyler.
      Vücut geliştirenlerin %99 u görselliğe önem verdiği için yapıyor. Sağlıklı yaşamak ile ilgisi yok yani.

• Haftanın beş günümü

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle. Ben spora giderken 1 gün gel 1 gün gelme diyorlardı. Şimdi 2 gün gel 1 gün gelme diyorlar. Yoksa ilerleme kaydedilemiyor. Oldugun yerde sayıyorsun.

• 3ay

2 sene dolacak. Ama arada 3-4 aylık boşluğum oldu

• 3ay

Bana kimse öyle demedi bir gün gelir birgün dinlen dediler hep
      bazende arada bir hafta filan dinlendir dediler

• Alışınca gayet normal geliyor, ve zorluğunu biraz abartmışsın ara sıra kaçamak yapılır.

0|0
    0|0
  • Oluyor maalesef :(
    Ben dediğini yapıyorum. Ayrıca yalnız yaşıyorum. Emekler 2 katı oluyor.

0|0
    0|0
  • Dirty bulking var. Önüne geleni yiyorsun ama deli gibi de yağlanırsın.

0|0
    0|0
  • Faydasını sonra görüyorsun😌😌

0|0
    0|0
Yükleniyor...