Eşyaların Kendiliğinden Yer Değiştirmesi.

Geçenlerde tezgahın üstünde tavuk (cansız) vardı yemek için.Neyse mutfağa gittim tavuk duruyor tezgahta su içtim bir baktım şok oldum tavuğun yeri değişmiş biraz daha yana kaymış.Yine bir iki ay önce gece 3 4 gibi mutfağa gittim kahve yapmaya.Ocağın altını açtım çaydanlığı aldım su koymak için su koydum çaydanlığa dönüp baktım ocak sönmüş yine dedim noluyo lan filan.Şimdi bunlar neydi sizce birde tam emin değilim ama muhtemelen dedeiklerim doğru baya şaşırdım acaba yanlış mı hatırlıyorum diye.Gercekten bu neydi lütfen düzgün cevaplar verelim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• şimdi bunu dedin ya gece yandım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hahahaa tavuk(cansız) yemek için

ne demektir ya :D

tavuğun ruhu seninle beraber geziyor olabilir veya tavuğun varsa ölü amcaları falan yeğenlerini yemek istediğin için senden intikam almak istiyor olabilirler her an yeğenlerini yiyeceksin korkusuyla yaşıyorlar nerde bir ateş var hemen söndürüyorlar

0|0
    0|1
    • arkadaş doğru düzgün cevap yazsana saçmalamaya ne gerek var madem böyle yapıyon hiç cevap verme sorumu yazarkende belirttim iyice cıvıtacaksınız millet ne kadar bayılıyo böyle gereksiz şeylere!

• Ocağın sönmesi normal tavuğun yer değiştirmesi de sana öyle gelmiştir belki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evde kimse yoktu saabah kalktım Lovabo gittim geldim geri uyucaktim yatak bole acilan tarafi havaya kalkmış korktum habi malzeme koyuyolarya agir bide baya çok korktum

0|0
    0|0
  • Üç harfliler musallat olmuş sana. Hemen imama falan görün koşşş!

0|0
    0|1
Yükleniyor...